منتظر واکنش جدی مسئولان هستیم: حمله و فحاشی لیدرهای سپیدرود به خبرنگار گیلانی

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدروددکتر سجاد حقدادی از خبرنگاران حوزه ورزش در گیلان است و به فرض نقد جریان حاکم بر فوتبال رشت هرگز نباید با چنین صحنه‌ها و رفتارهای وحشیانه‌ای مواجه شود.

چند نفر از لیدرهای تیم سپیدرود بعد از شکست این تیم مقابل استقلال خوزستان در اقدامی عجیب به دکتر سجاد حقدادی، روزنامه‌نگار گیلانی که با خبرگزاری تسنیم و ورزش ۳ همکاری می‌کند، حمله کردند و پس از استفاده از الفاظ بسیار رکیک، با او درگیر شدند.

سالهاست در ورزشگاه‌های رشت نظارتی بر ورود و خروج افراد در جایگاه خبرنگاران و سالن کنفرانس مطبوعاتی وجود ندارد و لیدرها اجازه پیدا می‌کنند به محوطه کاری خبرنگاران وارد شوند.

نه هیات فوتبال گیلان و نه اداره کل ورزش و جوانان پس از این اتفاق زشت هنوز واکنشی نشان نداده‌اند. باشگاه سپیدرود هم هنوز این اتفاق زشت را محکوم نکرده است.

تهدید‌ها و رفتارهای زننده لیدرها در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی از مدتی پیش علیه خبرنگاران شروع شده بود و آنها با زشت‌ترین کلمات علیه خبرنگاران و در حمایت از علی کریمی موضع می‌گرفتند، فضایی پر از فحاشی و اتهام که باشگاه سپیدرود هرگز محکومش نکرد و مقابل این جریان موضع رسمی نگرفت، در حالیکه این لیدرها در استخدام باشگاه بودند.

دکتر سجاد حقدادی از خبرنگاران حوزه ورزش در گیلان است و به فرض نقد جریان حاکم بر فوتبال رشت هرگز نباید با چنین صحنه‌ها و رفتارهای وحشیانه‌ای مواجه شود. ایران ورزشی ضمن همدردی با همکار ارجمندمان در گیلان، این رفتار را دور از جایگاه تماشاگران فوتبال در رشت می‌داند.

بی‌شک لازم است پلیس در ورزشگاه مقابل چنین رفتارهایی واکنش جدی داشته باشد. هیات فوتبال گیلان هم باید در اولین اقدام از ورود افرادی که کارشان در ورزشگاه تهدید و فحاشی و درگیری است، جلوگیری کند. پیگیر این خبر خواهیم بود تا واکنش‌های مقامات مسئول را ببینیم.