حاشیه های سپیدرود – استقلال خوزستان: اخراج دو بازیکن در پایان بازی و ضرب و شتم خبرنگار در رشت

(عکس: مجتبی محمدی)

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودبازی تیم های انتهای جدولی سپیدرود رشت و استقلال خوزستان حاشیه هایی به خصوص پس از اتمام مسابقه داشت که می توان به اخراج دو بازیکن و ضرب و شتم یک خبرنگار توسط تعدادی از لیدرها و طرفداران سپیدرود اشاره کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، تیم های انتهای جدولی سپیدرود و استقلال خوزستان در هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت استقلال خوزستان با نتیجه ۲ بر یک حریفش را شکست داد.

با به صدا درآمدن سوت پایان بازی توسط داور این دیدار ، حمیدرضا طاهرخانی بازیکن سپیدرود و محمدرضا مظاهری بازیکن استقلال خوزستان با هم درگیر شدند که این درگیری ابتدا لفظی و در پایان نیز فیزیکی شد که محمدحسین زاهدی فرد قاضی این میدان به هر دو بازیکن کارت قرمز نشان داد.

البته این درگیری به همین جا ختم نشد و یکی از بازیکنان نیمکت نشین استقلال خوزستان نیز وارد معرکه شد و این بازیکن و تعداد دیگری از بازیکنان استقلال خوزستان با بازیکنان سپیدرود درگیر شدند که سرانجام این درگیری ها با دخالت کادر فنی دو تیم و سایر عوامل مسابقه پایان یافت.

پس از اتمام مسابقه و هنگامی که کنفرانس خبری مربی استقلال خوزستان برگزار شد نیز همگان منتظر بودند که سهیل حق شناس سرمربی سپیدرود در این دیدار، در مصاحبه شرکت کند اما او همانند کنفرانس خبری پیش از بازی، در این مصاحبه حضور نیافت.

هنگام خروج خبرنگاران از سالن کنفرانس، یکی از خبرنگاران گیلانی مورد ضرب و شتم تعدادی از لیدرها و هواداران سپیدرود قرار گرفت که این درگیری با وساطت سایر حاضران خاتمه یافت؛ تعدادی از این لیدرها معتقد بودند این خبرنگار با بیانیه ها و اخباری که ارسال می کرد؛ باعث جدایی علی کریمی از سرمربیگری تیم فوتبال سپیدرود رشت شد.

پس از به ثمر رسیدن تنها گل تیم فوتبال سپیدرود یکی از بازیکنان ، پیراهنش را که روی آن نوشته بود ‘جادوگر برگرد’ به محمد غلامی گلزن سپیدرود داد.
اعتراضات مکرر کادرفنی سپیدرود رشت به داور دیدار ، از دیگر حاشیه های مسابقه بود.

تا پایان هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور که با حضور ۱۶ تیم درحال برگزاری است، تیم سپیدرود رشت با ۱۲ امتیاز در مکان پانزدهم و استقلال خوزستان با ۱۰ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند.