بیات مالک اصلی باشگاه نیست / پرسپولیسی سابق به دنبال خرید باشگاه سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودبا وجود اینکه رسانه ها، خبر از واگذاری باشگاه سپیدرود به رییس هیات شطرنج استان گیلان داده اند، چنین خبری درست نیست و تنها مسئولیت اداره موقت سپیدرود تا واگذاری به خریدار بعدی در اختیار بیات قرار گرفته است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش ‌سه،  سپیدرود در روزهایی که باید تمام توان خود را برای بقأ و ماندن در لیگ برتر خرج کند به دلیل مدیریت ضعیف اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال گیلان در گرداب ناتوانی و خودخواهی مسئولان در حال غرق شدن است.

دو هفته پس از خداحافظی علی کریمی که سپیدرود را ترک کرد، این تیم حتی دو جلسه تمرین منظم را پشت سر نگذاشت تا با سهیل حق شناس مربی موقت خود به استقلال خوزستن ببازد. کریمی مسئولیت انتخاب سرمربی و انتقال مالکیت را به اداره کل ورزش و جوانان سپرد و همه چیز را به مسئولان استانی سپرد.

در نهایت روز گذشته اداره کل ورزش و جوانان تصمیم گرفت تا انتخاب مالک جدید، اختیار اداره امور جاری باشگاه سپیدرود را به مسعود حیدری از اعضای تیم مدیریتی دو سال اخیر سپیدرود که رابطه خوبی با کریمی، بازیکنان و برخی از مسئولان استان دارد واگذار کند و در این فاصله با یکی از خریداران به توافق برسند و در نخستین اقدام قرار شد امروز (دوشنبه) نظرمحمدی به عنوان سرمربی معرفی شود.

اما در کمال تعجب در حالی که وکیل کریمی به همراه مسعود حیدری و صادقی مشغول آماده سازی مراحل اداری انتقال موقت بودند، به ناگهان خبر رسید که علی کریمی اداره موقت سپیدرود را به کیومرث بیات سپرده و فردا (سه شنبه) یک خریدار مازندرانی برای در اختیار گرفتن مالکیت قطعی سپیدرود در رشت حضور پیدا خواهند کرد.

شنیده می شود یکی از اعضای رشتی کادرفنی کریمی که این روزها به شدت مورد انتقاد هواداران قرار گرفته در عدم واگذاری اداره موقت سپیدرود به حیدری نقشی پررنگ داشته و مسئولان هیات فوتبال هم که علاقه به بازگشت نظرمحمدی به سپیدرود نداشتند در این راه او و بیات را یاری دادند.

آخرین خبر رسیده به خبرنگار حاکی از آن است که صادقی معاون ورزش و جوانان گیلان خبر از انتخاب نظرمحمدی به عنوان سرمربی توسط بیات داده است اما این فرد بدون توجه به نظر اداره کل و احتمالا با چراغ سبز هیات فوتبال می خواهد فیروز کریمی را به عنوان سرمربی معرفی نماید.

به جز خریداری که گفته می شود اهل مازندران است، تیمی متشکل از سالارکیا و حسن پور که از اعضای سابق هیات مدیره سپیدرود و پرسپولیس بودند نیز خواهان در اختیار گرفتن این باشگاه ریشه دار هستند و باید دید در این جنگ قدرت در نهایت مالکیت سپیدرود به کدام گروه خواهد رسید.