سوال روز؛ کریمی کی به فوتبال بر می گردد؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودپس از معارفه نادر دست‌نشان به عنوان سرمربی جدید سپیدرود رشت، راحت‌تر می‌توانیم ماجرای جدایی علی کریمی را باور کنیم.

او فصل قبل به هر سختی که بود، تیم را در لیگ برتر حفظ کرد، اما هفته قبل تصمیم به جدایی گرفت و آن قدر پافشاری کرد تا بالاخره این اتفاق رقم خورد.

کریمی در واقع با یک ناکامی بزرگ رفت و شکست مقابل تیم ناامید و قعرنشین، اما قابل احترام استقلال خوزستان، آخرین خاطره‌ای است که از قهر یکباره کریمی در ذهن هواداران پرشور سپیدرود باقی می ماند.

کریمی نه تنها هدایت تیم را برعهده داشت بلکه با کمک دوستان صمیمی خود، مالکیت و مدیریت باشگاه را نیز عهده دار بود، ولی همه این‌ها را یک شبه گذاشت و رفت بدون اینکه آینده سپیدرود برایش اهمیتی داشته باشد.

محمد غلامی بعد از گلزنی مقابل استقلال خوزستان از او خواست برگردد، ولی کریمی فقط می‌خواست برود و در نهایت رفت. حالا چند سوال مهم مطرح می‌شود:

«آینده مربی گری کریمی در کدام تیم رقم می خورد؟ اصلا می‌توانیم او را یک مربی موفق بدانیم؟ کریمی قید مربیگری را می زند یا با تیم دیگری برمی گردد؟ آیا مدیران فوتبال ایران حاضر به همکاری با کریمی می‌شوند؟ امکان دارد باز هم به دنبال خرید امتیاز یا مالکیت و مدیریت بر باشگاه‌ها برود؟»

کاش حالا که از سپیدرود جدا شده، مصاحبه ای می‌کرد و پاسخ این سوالات را می داد.