دستیاران دست نشان مشخص شدند: ربیعی فر دستیار اول، عبدنصرالهی دستیار دوم / نزهتی غایب سپیدرود

با اعلام دستیاران نادر دست نشان در سپیدرود و انتخاب مازیار ربیعی فر به عنوان دستیار اول، سهیل حق شناس آخرین بازمانده از کادرفنی علی کریمی نیز از این تیم کنار گذاشته شد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدروددستیاران نادر دست نشان در تیم فوتبال سپیدرود رشت مشخص شدند.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست‌نشان، پس از حضور در سپیدرود اسامی دستیاران خود را اعلام کرد و مازیار ربیعی فر به عنوان دستیار اول و محسن عبدنصرالهی دستیار دوم و حامد طباطبایی به عنوان مربی دروازه بان ها انتخاب شدند.

البته آنچه که مشخص است محسن عبدنصرالهی از سوی کیومرث بیات به دست نشان تحمیل شده است و تنها دلیل حضور این مربی اتفاقات حاشیه ای در زمان حضور وی در بازی رفت با استقلال خوزستان و کمک های این مربی برای سفر سپیدرود می باشد.

در جلسه معارفه امروز خبری از سهیل حق شناس نبود و در واقع باید او را نخستین اخراجی گروه مدیریت موقت سپیدرود دانست.

همچنین پویا نزهتی مهاجم متعصب و گلزن سپیدرود نیز در این تمرین غایب بود و شنیده می شود نزهتی به دلایل حواشی که یک باند قوی از بازیکنان بومی در داخل تیم برای او به وجود آورده اند علاقه به ادامه حضور در سپیدرود ندارد!

نخستین تمرین سپیدرود رشت پس از شکست دو بر یک مقابل استقلال خوزستان در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۷:۵۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه سردار جنگل رشت زیر نظر نادر دست‌نشان برگزار شد.

پیش از آغاز تمرین، دست‌نشان و دستیاران وی به بازیکنان معرفی شده و سپس تمرین سرخ پوشان رشتی زیر نظر کادر فنی جدید سپیدرود آغاز شد

دست نشان ابتدای فصل سرمربیگری تیم سپیدرود تحت مالکیت جواد تن زاده را برعهده گرفته و پس از اعتراض هواداران سپیدرود رشت، عطای کار را به لقایش بخشیده و رهسپار مس کرمان شد، وی چند هفته پیش به دلیل کسب نتایج ضعیف از مس کرمان برکنار شد.