مازیار ربیع فر: پایان راه اشک شوق هواداران سپیدرود است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمربی جدید سپیدرود مدعی است با حمایت هواداران آنها قادر خواهند بود سهمیه بقا در لیگ برتر را به دست بیاورند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، مازیار ربیعی فر، مربی جدید سپیدرود رشت در خصوص دیدار این هفته تیمش مقابل نفت آبادان گفت: اکنون هر امتیاز که نه، هر دقیقه از بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد و باید تلاش کنیم تا در طول بازی با تمرکز بالا به دنبال کسب نتیجه و هدف باشیم.

مسلما کار سختی مقابل نفت آبادان در زمین حریف خواهیم داشت. بازیکنان ما اما کاملا آماده هستند تا از شان فوتبالی خود و همچنین نام این تیم که در پوست و خون فوتبالدوستان رشت عجین شده، دفاع کنند.

وی ادامه داد: مطمئنا ماموریت سختی تا پایان بازی ها پیش روی سپیدرود و بازیکنان این تیم قرار دارد. تمام نگاه ها در رشت به این تیم است و بازیکنان باید به هوادارانی فکر کنند که فارغ از تمام مشکلات و محدودیت ها از هیچ تلاشی برای موفقیت و حمایت تیم کم نمی گذارند.

تمام بازیکنان ما از حیث فوتبالی قابل احترام و با کیفیت هستند و در بازی های قبلی هم کاملا بدشانس بودند که در دستیابی به نتیجه کم آوردند. جایگاه سپیدرود در انتهای جدول نیست و تمام تمرکز بازیکنان ما این است تا با دستیابی به امتیاز از آبادان برگردند و شانس بقای تیم را حفظ و بالاتر ببرند.

ربیعی فر درباره مشکلات مالی تیم نیز گفت: باور کنید الان کسی به مشکلات مالی فکر نمی کند و همه می خواهند بزرگترین عیدی را به هواداران بدهند. خوشبختانه در دوران حضور آقای کریمی که باید قدردان تلاش ایشان نیز بود، شرایط با برنامه و خوب پیش رفته و مطمئنا مدیران نیز تلاش خواهند کرد تا بازیکنان به حق خود برسند.

اکنون پای سهمیه یک استان در میان است. سهمیه ای که پیش از این ملوان، چوکای تالش، داماش و … در سطح اول فوتبال ایران داشتند و با بی توجهی از دست رفت و اکنون حال و روز خوبی در سطوح مختلف لیگ ندارند. ما باید از داشته های مان به خوبی مراقب و آن را حفظ کنیم.

نباید بگذاریم کار به جایی برسد که حسرت بخوریم. شرایط به شکلی است که اگر هر کس در بخش خودش کمترین کوتاهی داشته باشد، در پایان با اشک خود نیز نمی تواند این مساله را بپوشاند.

باید الان به آن روز تلخ فکر کرد و به دنبال تغییر آن تصویر بود. این روحیه اکنون در بین بازیکنان و هواداران ما وجود دارد و ما به دنبال این خواهیم بود تا همچنان سهمیه تیم را در لیگ حفظ کنیم و این ماموریت مطمئنا با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران همراه خواهد بود.

وی در پایان گفت: امیدوارم در بازی با نفت آبادان یک اتفاق خوب برای تیم رقم بخورد و انگیزه و تلاش بازیکنان در نهایت منتهی به اشک شوق بابت بقای سپیدرود باشد و باید برای شکل دادن این پایان تلاش کنیم.