قربانی: محکوم به بردن سپیدرود در آبادان هستیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت که این تیم،‌ سپیدرود رشت را در هفته بیست و یکم لیگ برتر شکست خواهد داد.

به گزارش سایت سپیدرود، سیروان قربانی در گفت و گو با تسنیم با اشاره به نتایج تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در این فصل و کسب دو برد از ۲۰ هفته گذشته اظهار داشت: وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد، شاید مشکل مالی، مدیریت، کادر فنی یا بازیکن داشته باشد، اما باور کنید ما هیچکدام از این مشکلات را نداریم.

اگر فقط دو بار پیروز شد‌ه‌ایم، حداقل زیاد هم شکست نخورده‌ایم و اعتقاد من این است که نتیجه بد خیلی بهتر از نتیجه بدتر است! این درست است که خیلی مساوی داشتیم اما اگر در همین بازی ها شکست می‌خوردیم، قطعاً الان در پایین جدول بودیم.

وی ادامه داد: امسال مقابل برخی مدعیان لیگ برتر نتایج خوبی گرفتیم اما در برخی از بازی ها که امتیاز از دست دادیم، بابت داوری اذیت شدیم یا اینکه بدشانس بودیم.

بعضی بازی‌ها را هم به خاطر سهل انگاری و اشتباه خودمان از دست دادیم که می توان به بازی با ذوب آهن در اصفهان اشاره کرد. ما با دو گل از حریف جلو بودیم اما بازی در نهایت مساوی شد. تیم خوبی داریم و تلاش می‌کنیم در ۱۰ بازی باقی‌مانده نتایج بهتری بگیریم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به دیدار این هفته تیمش برابر سپیدرود رشت تصریح کرد: همه بازی‌های لیگ برتر سخت است و سپیدرود در آبادان دنبال نتیجه گرفتن است.

با این حال ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و روحیه بازیکنان هم بالا است. احساس من این است که سپیدرود را شکست خواهیم داد. در واقع ما محکوم به برد در این بازی هستیم.