صنعت‌نفت آبادان – سپیدرود رشت؛ تلاش برای نیفتادن

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودصنعت‌نفت آبادان این فصل شرایط خوبی ندارد. این تیم در نیم فصل دوم هم نتوانست نتایج چندان خوبی بگیرد و حالا در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

زردپوشان آبادانی که ۱۹ امتیازی هستند خطر سقوط را احساس می‌کنند اما استرس چندانی ندارند. با این حال، آنها به خوبی می‌دانند بازی با سپیدرود رشت یک بازی ۶ امتیازی است که پیروزی در آن، می‌تواند خیال‌شان را بابت ماندن در لیگ برتر راحت کند.

در طرف مقابل سپیدرود رشت که به تازگی دچار تغییر و تحولات اساسی شده، حالا با نادر دست‌نشان در تلاش برای ماندن در لیگ برتر است. بازی این ۲ تیم پایین جدولی جمعه ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

نفتی ها که هفته گذشته در ورزشگاه آزادی با یک گل بازی را به پرسپولیس واگذار کردند و اکنون با ۱۹ امتیاز در دره دوازدهم جدول رده‌بندی قرار دارند، این هفته رو در روی سپیدرودی قرار می‌گیرند که هدایت آن به نادر دست نشان، سرمربی سابق آبادانی‌ها سپرده شده است.

این بازی که مصاف نفت با سرمربی سابق اش است، می تواند دیداری جذاب و دیدنی در آبادان باشد، ضمن این که شاگردان سرجیو برای بهبود وضعیت خود در جدول و سپیدرودی ها نیز که همچون استقلال خوزستان از کاندیدای سقوط هستند برای ایجاد شرایط بقا در لیگ به سه امتیاز این مسابقه نیاز مبرم دارند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته برابر پرسپولیس شکست خورد و با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت. این تیم قصد دارد با حمایت هواداران خونگرم خود از سد تیم سپیدرود رشت عبور کند تا جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهد.

در آن سوی میدان، علی کریمی علاوه بر واگذاری مالکیت تیم سپیدرود رشت از سرمربیگری این تیم هم کنار رفت تا شرایط سپیدرود رشت بدتر از قبل شود. البته مالکیت سپیدرود رشت روز دوشنبه این هفته به کیومرث بیات نماینده اداره ورزش و جوانان گیلان واگذار شد تا وضعیت این تیم سروسامان پیدا کند.

نادر دست نشان سرمربی سابق داماش گیلان و مس کرمان از سوی بیات مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت به عنوان سرمربی این تیم شمالی انتخاب شد. به هر حال باید دید دست نشان می‌تواند این تیم شمالی را از بحران خارج کند یا نه!

وفا هخامنش بازیکن صنعت نفت آبادان قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست. نفت از ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه تختی آبادان پذیرای شاگردان درست‌نشان است.