خارجی مرجوع شده در سپیدرود؛ بیات متخصص تحمیل بدهی های بدون بازپرداخت!

یک بازیکن خارجی ریجکت شده ۲۳ ساله پارس جنوبی در این شرایط بد اقتصادی چه باری را می تواند از دوش سپیدرود بر دارد که بازیکنان با استعداد امید و جوانان سپیدرود نمی توانند!؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودیک مربی بدنساز و مهاجم کامرونی فردا (یکشنبه) در تمرین سپیدرود شرکت می کنند.

سپیدرود رشت که روز گذشته در هفته بیست و یکم لیگ برتر به تساوی مقابل صنعت نفت آبادان دست پیدا کردند امروز تمرین ندارند و از فردا برنامه آماده سازی برای دیدار مقابل پرسپولیس را دنبال خواهند کرد.

قرار شده از فردا دو عضو جدید به تمرینات سرخپوشان ملحق شوند. احمد احمدی، مربی بدنساز سابق ملوان و مس کرمان که رابطه صمیمی با نادر دست نشان دارد از فردا آماده سازی بازیکنان را زیر نظر خواهد گرفت.

همچنین با اعلام مدیر موقت سپیدرود قرار شده مونگ بت آلاسان بازیکن کامرونی پارس جنوبی در تمرین حاضر شود تا در صورت جلب نظر دست نشان با این تیم قرار داد خود را منعقد کند.

این مهاجم ۲۳ ساله در تعطیلات نیم‌فصل در تمرینات تیم پارس جنوبی جم هم شرکت کرده بود، اما در نهایت موفق به جلب رضایت کادرفنی این تیم نشد.

سپیدرود که روز شنبه هفته آینده در چارچوب مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر میزبان پرسپولیس است، این روزها اسیر دست دلالانی شده است که نه تنها هرگز در هیچ دوره ای از زندگی شان نقشی در موفقیت سپیدرود نداشته اند، بلکه هرگز در زندگی کاری و شخصی شان واژه ای به نام موفقیت را لمس نکرده اند!

حال پرسش اصلی این است که چه کسی قرار است بار سنگین پرداخت این بدهی ها را بر دوش بکشد!؟ بیات در طی ۲ دوره حضور کاتالیزور گونه اش هر بار بدهی های زیادی را بر گردن باشگاه سپیدرود تحمیل کرد که هر بار توسط مالکینی که به سپیدرود آمدند این بدهی ها تسویه شد و اسناد آن در آرشیو سایت سپیدرود و باشگاه سپیدرود موجود است.

میرشهاب مومنی نایب رییس هیات فوتبال که نقش بسیار پر رنگی در آوردن ۳ باره بیات به سپیدرود داشت باید بداند که مسئولیت تمام فجایع احتمالی مدیریتی سپیدرود برعهده اوست و البته مسئولان اداره کل ورزش و جوانان گیلان که برای چندمین بار فریب این مدل سناریوی نخ نما شده را خورده اند نیز بدانند که نمی توانند از بار سنگین این مسئولیت شانه خالی کنند و باید پس از بروز هر فاجعه ی احتمالی به هواداران پرتعداد تیم ریشه دار گیلان زمین و پیشکسوتان و اصحاب رسانه پاسخگو باشند.

این بار نمی گذاریم که تصمیم سازان مصیبت های سپیدرود در تاریکی پنهان شوند و دوستان بدانند که حنای بدون رنگ شان نزد هواداران و اصحاب رسانه نمی تواند روی سیاه شان را بپوشاند.