دست نشان: می خواهیم برابر پرسپولیس هم خوب نتیجه بگیریم!؟

در حالی که مدیر موقت سپیدرود از مدتها پیش از حضور ۳ باره در این تیم به فکر دور افتخار زدن در پیست ورزشگاه سردارجنگل پیش از بازی با پرسپولیس و نشان دادن علامت پیروزی است!! این پرسش به ذهن می آید که نکند خدای نکرده تمام هدف گذاری سرمربی و مدیریت موقت سپیدرود فقط کسب نتیجه خوب برابر پرسپولیس باشد! اینکه منظور از نتیجه خوب اصولا چه نتیجه ای هست هم البته خود یک مساله ی مهمی است!

یک نفر لطفا رتبه سپیدرود و تعداد امتیازاتی که برای بقا لازم دارد را به دوستان گوشزد کند!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسرمربی جدید سپیدرود می گوید هدفش از حضور در این تیم بقا در لیگ برتر است.

به گزارش سایت سپیدرود نادر دست نشان در این باره به ایرنا گفت: سپیدرود مشکلات زیادی دارد اما هر چقدر هم این مشکلات وجود داشته باشد، این تیم هواداران عاشق زیادی دارد که مهمترین عامل تلاش و انگیزه ما برای حفظ این تیم در لیگ برتر هستند.

او ادامه داد: سپیدرود از تیم های ریشه دار فوتبال ایران است که در قلب مردم رشت ریشه دارد. با تمام وجود کار می کنیم تا با وجود تمام مشکلات، سپیدرود را در لیگ برتر نگه داریم.

خوشحالی مرد خونگرم رشت مهم ترین هدف ماست و امیدواریم که در پایان فصل با کسب نتایج خوب و حمایت هوداران، این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.همه در اداره ورزش و جوانان گیلان و مدیریت تیم تلاش می کنند تا به تیم کمک کنند. امیدواریم که وعده ها هر چه زودتر عملی شود تا در شرایط بهتری کار را دنبال کنیم.

سرمربی جدید سپیدرود در مورد شرایط ماندن این تیم در لیگ برتر می گوید: تا پایان فصل ۹ مسابقه پیش رو داریم که از این بازی ها، ۵ دیدار را در خانه خودمان برگزار خواهیم کرد. بازیکنان خوبی هم داریم که هر کدامشان پتانسیل بالایی دارند. با موفقیت در بازی های آینده تلاش می کنیم که این تیم را در لیگ برتر نگه داریم.

دست نشان در مورد جدایی علی کریمی از سپیدرود هم می گوید: علی کریمی برای این تیم زحمات زیادی کشیده و تیم خوبی را بسته است. از او برای زحمات در این تیم تشکر می کنیم. با او صحبت کردم و بابت حضور روی نیمکت سپیدرود رخصت گرفتم.

سرمربی تیم سپیدرود رشت با اشاره به تساوی تیمش برابر صنعت نفت آبادان در دیداری خارج از خانه گفت: صنعت نفت از تیم های خوب لیگ است. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و شانس کسب این پیروزی خارج از خانه را داشتیم.

حتی از حریف هم پیش افتادیم و تمام روزنه ها را به روی حریف بسته بودیم اما ستاره تیم صنعت نفت یعنی میلاد جهانی واقعا غیر قابل مهار ظاهر شد و گل تساوی را به ثمر رساند.

پیش از آن بازی تنها فرصت دو جلسه تمرین را با سپیدرود داشتیم. فردا هم یک بازی تدارکاتی برای تیم در نظر گرفتم تا بتوانیم شناخت بهتری از بازیکنان پیدا کنم تا برای بازی با پرسپولیس بهتر آماده شویم.

او در مورد تقابل با سپیدرود هم می گوید: پرسپولیس از تیم های خوب ایران است که در لیگ قهرمانان آسیا هم نماینده کشورمان است. تلاش می کنیم تا بازی با این تیم بازیکنان را در شرایط خوبی قرار بدهیم و در حد توانمان با ارائه عملکرد خوب برابر پرسپولیس نتیجه قابل قبولی بگیریم.