غایبان سرشناس پرسپولیس مقابل سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرخ پوشان کار بسیار دشواری در هفتۀ بیست و دوم پیشرو دارند.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران شنبه پیشرو در شهر رشت باید رو در روی سپیدرود قرار بگیرد. طبق لیستی که برانکو برای سفر به این شهر شمالی در اختیار باشگاه قرار داده است، نفرات مطرحی چون علیرضا بیرانوند، شایان مصلح، حسین ماهینی، محمد امین اسدی و محمد انصاری در این دیدار سرخ پوشان را همراهی نخواهند کرد.

خطر محرومیت از دربی ۸۹ بیخ گوش کامیابی‌نیا

کمال کامیابی‌نیا در صورت دریافت کارت زرد در دیدار تیم‌های پرسپولیس – سپیدرود، شهرآورد ۸۹ را از دست می دهد. در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های پرسپولیس – سپیدرود روز شنبه هفته آتی به مصاف هم می‌روند.

کمال کامیابی نیا تنها بازیکن تیم پرسپولیس است که در صورت دریافت کارت زرد در دیدار مقابل سپیدرود شهرآورد ۸۹ را از دست خواهد داد.

بازی در چمن مصنوعی؛ دردسر تکراری پرسپولیس

پس از تساوی برابر نساجی مازندران در هفته بیست و یکم در قائمشهر و شکست در برابر السد با گل آفساید در لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس به امتیازات کامل بازی برابر سپیدرود رشت نیاز مبرم دارد تا علاوه بر ادامه حضور در کورس مدعیان بالای جدولی، سال ۱۳۹۷ را با پیروزی به پایان رسانده و خود را برای دربی نوروزی آماده کنند اما این تیم در رشت با دردسر و مشکلی تکراری روبروست.

بازی در چمن مصنوعی یکی از دلایلی بود که سرخ‌ها در دیدار با نساجی روبرو بودند، مساله ای که در رشت هم معضل پرسپولیسی‌ها محسوب می شود. هر چند اخیرا سرخ ها با توفیقی اجباری، تمرین در چمن مصنوعی را در برنامه داشته اند اما فعلا خاطره خوبی از بازی در چمن مصنوعی را ندارند و برای بازی برابر سپیدرود رشت نگران این موضوع هستند.

پرسپولیسی هایی که پرسپولیس را از دست دادند

اگر جدال هفته بیست و دوم سپیدرود رشت و پرسپولیس چند هفته زودتر برگزار می شد، این بازی تقابل جالب پرسپولیس و پرسپولیسی ها نامیده می شد.

حضور نفراتی چون علی کریمی، علیرضا امامی فر و حسین کعبی در کادرفنی سپیدرودی ها و بازیکنانی چون علیرضا نورمحمدی و پیام صادقیان در جمع بازیکنان این تیم این موضوع را به وجود می آورد اما با جدایی کادرفنی سابق رشتی ها، این تقابل منتفی شد.

در این میان شنیده ایم پس از بازی پرسپولیس، صادقیان قرار است دوباره به جمع رشتی ها اضافه شود. با این تفاسیر در بازی روز شنبه، علیرضا نورمحمدی و حمیدرضا طاهرخانی تنها پرسپولیسی هایی هستند که می توانند شانس رویارویی با تیم سابق‌شان را داشته باشند.

دیدار تیم های فوتبال سپیدرود – پرسپولیس روز شنبه ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار می شود.