غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم تیم فوتبال سپیدرود گفت: بعد از گل نشدن پنالتی‌ام رادوشوویچ گفت چطور آن پنالتی را مهار کرده است.

محمد غلامی با ابراز تاسف از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه در نیمه اول برخلاف جریان بازی گل زودهنگامی را دریافت کردیم و وقتی برای جبران آن رفتیم گل‌های بعدی را خوردیم.

وی در مورد پنالتی‌ که در این مسابقه از دست داد، عنوان کرد: فکر نمی‌کردم رادوشوویچ آن پنالتی را مهار کند. او بعد از مهار این توپ به من گفت قبلاً در بازی با ملوان دیده بود که چطور پنالتی می زنم.

واقعاً انتظار نداشتم او تا این حد از پنالتی‌ زدن من شناخت داشته باشد و بازی ۴ ماه پیش تیم‌مان را با ملوان دیده باشد. پنالتی ۵۰-۵۰ است و من می‌خواستم ضربه‌ام را به گل تبدیل کنم اما بدشانس بودم. صددرصد اگر این پنالتی گل می‌شد به بازی برمی‌گشتیم، اما نشد تا من شرمنده هوادارن شوم. ان‌شاءالله در بازی‌های آینده بتوانیم این شکست را جبران کنیم.

غلامی در پاسخ به این سوال که آیا سپیدرود قادر به شکست پیکان در بازی آینده خود که بسیار حیاتی است، خواهد بود یا نه؟ گفت: بازی با پیکان از جمله دیدارهای خانگی است که تحت هر شرایطی باید پیروز شویم، ۳ امتیاز این بازی خیلی مهم است و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به آن برسیم. جا دارد از نادر دست‌نشان تشکر کنم که بازیکن خوبی مثل بلبلی را به ترکیب تیم اضافه کرد و این بازیکن واقعاً نشان داد، چه فوتبالیست با استعدادی است.

مهاجم سپیدرود در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که رفتن علی کریمی از این تیم باعث شده، در این تیم و همچنین روی سکوها دوگانگی به وجود بیاید؟ گفت: من نمی‌خواهم در مورد این مسئله اظهار نظر کنم و فقط تمرکزم روی تیم گذاشته‌ام و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

فراموش نکنید علی کریمی خیلی برای این تیم زحمت کشید و بدهی‌های باشگاه را پرداخت کرد. نباید زحمات او را نادیده گرفت و قطعا دست‌نشان هم اینجا آمده تا به تیم کمک کند.

بایرامی: در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم / امیدوارم در لیگ بمانیم

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در نیمه دوم برای جبران وارد زمین شدیم و عملکرد خوبی داشتیم.

مهرداد بایرامی پس از شکست ۳ بر یک تیمش برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و درخصوص این مسابقه اظهار داشت: خوب بازی کردیم، اما گل زودهنگامی دریافت کردیم که باعث شد تیم‌مان بهم ریخته شود. نیمه دوم برای جبران وارد زمین شدیم و عملکرد خیلی خوبی هم داشتیم.

وی درخصوص پنالتی از دست رفته تیمش در این مسابقه گفت: غلامی بارها گل‌های ۳ امتیازی برای ما به ثمر رسانده است، اما این بار نتوانست پنالتی را به گل تبدیل کند.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تیم ما در پایین جدول قرار گرفته و همه استرس داریم. امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که بتوانیم در لیگ برتر بمانیم.