اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسپیدرود در دیداری از هفته بیست و دوم لیگ برتر امروز مقابل پرسپولیس با نتیجه ۳ بر یک متحمل شکست شد. در پایان این بازی دو اتفاق عجیب رخ داد.

اولین اتفاق زمانی بود که نشست برانکو ایوانکوویچ به اتمام رسید و یک خبرنگار در حال خروج از سالن نشست خبری بود که با فحاشی‌های یک لیدر رو به رو شد. این خبرنگار که قبلا هم از سوی لیدرها مورد توهین قرار گرفته بود با آنها دچار درگیری لفظی شد و احتمال داشت لیدرها به او حمله کنند که در همین لحظه علی بهارمست سرپرست سپیدرود این خبرنگار را به رختکن تیمش برد تا از بروز درگیری های بعدی جلوگیری کند.

اتفاق دوم هم در راهروی ورزشگاه رخ داد. محمد غلامی مهاجم سپیدرود که با یکی از لیدرهای این تیم در قسمت رو به رو جایگاه رو به رو شده بود به او اعتراض کرد که چرا در جریان بازی به خانواده بازیکنان فحاشی می‌کنند و بحثی بین آنها صورت گرفت.

در همین حین یک خبرنگار مشغول تصویربرداری شد که لیدر دیگری وارد ماجرا شد و از این کار جلوگیری کرد. همین مسئله باعث بروز جدل‌های لفظی شد که با دخالت اطرافیان این مسئله منتفی شد.

درگیری لیدرهای باشگاه سپیدرود با خبرنگاران

لیدرهای باشگاه سپیدرود در پایان بازی این تیم با پرسپولیس با خبرنگاران درگیر شدند. دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و پرسپولیس از هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شد که با برتری ۳ بر یک شاگردان برانکو به پایان رسید.

در پایان این دیدار لیدرهای باشگاه سپیدرود با خبرنگاران درگیر شدند و این در حالی است که این اتفاق در بازی های پیشین سپیدرودی ها هم افتاده بود.

تلافی تراکتوری‌ها؛ غلامی پنالتی را عمدا گل نکرد!

پس از گذشت چند روز از بازی پرحرف و حدیث ماشین‌سازی تبریز و تراکتورسازی و اتهام تبانی میان دو تیم تبریزی، حالا هواداران تراکتورسازی فرصتی پیدا کرده‌اند تا این اتهامات را تلافی کنند. بهانه آنها هم به بازی امروز سپیدرود و پرسپولیس مربوط می‌شود.

جایی که محمد غلامی پنالتی خود را به بدترین شکل در مقابل پرسپولیس از دست داد تا سپیدرود به بازی برنگردد. در کانال‌ها و پیج‌های هواداری تراکتورسازی، پست‌هایی با این مضمون منتشر شده و آنها غلامی را به خراب کردن عمدی پنالتی مقابل پرسپولیس متهم کرده‌اند.

در این پست‌ها به این نکته هم اشاره شده که غلامی در مصاحبه بعد از بازی، این پیروزی را به پرسپولیسی‌ها تبریک گفته است! البته به نظر می‌رسد این حرف و حدیث‌ها زیاد جدی نیست و فقط اقدامی در تلافی کردن اتهاماتی است که چند روز پیش به دو تیم تبریزی وارد شده بود.