سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نخستین سال حضور سپیدرود در لیگ برتر با حواشی مختلفی همراه شد که از روز اول قعرنشینی را به این تیم تحمیل کرد.

ماجراهای مالکان مختلف، نیمکت متغیر و… باعث شد نه‌تنها حمایت هواداران پرشور این تیم ثمری نداشته باشد، بلکه حتی جادوگر هم نتوانست سپیدرود را از انتهای جدول جدا کند.

تیم دوست‌داشتنی لیگ هجدهم شانس زیادی برای حضور مجدد در لیگ برتر ندارد اما شاید در روزهای باقی‌مانده از لیگ برتر اتفاقاتی بیفتد تا دست‌نشان بتواند سپیدرود را ماندگار کند.

به هر حال سال ۹۷ برای سپیدرود تازه‌وارد نه خوب بود و نه خوب تمام شد، اما امیدواریم سال ۹۸ مثل روزهای آخر سال ۹۶ برای سپیدرود و هوادارانش روزهای شاد و پرشوری باشد.

۲۰ درصد دیگر قرار داد بازیکنان پرداخت شد: مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

در راستای تعهدی که مسولان باشگاه نفت نسجد سلیمان  پیش از دیدار با استقلال تهران به بازیکنان این تیم داده بودند،امروز ۲۰ در صد دیگر از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شد تا آنها در آستانه سال نو دست خالی نباشند.

حالا با این پرداختی که صورت گرفته است بازیکنان حدود ۵۰ درصد از مبلغ قرارداداشان دریافت کرده اند.

این در شرایطی است که  نفتی ها در نیم فصل دوم علی رغم مشکلات مالی زیادی که داشتند بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشتند اما نتوانستند به نتایج دلخواهشان برسند.

شاگردان مرزبان امیدوارند در ادامه با توجه به اینکه در ادامه با قرعه مناسب تری روبرو هستند امتیازات لازم را جمع کنند تا خیالشان ازبابت بقا در لیگ هجدهم راحت شود.

تمرینات این تیم هم با چند روز تعطیلی از  روز سوم فروردین از سر گرفته خواهد شد.