رد تکذیبه دروغ مالک موقت سپیدرود رشت: تصویر چک برگشتی علی کریمی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در حالی که مالک موقت باشگاه سپیدرود خبر منتشر شده در خبرگزاری تسنیم، مبنی بر برگشت خوردن چک صادر شده کریمی را شایعه خوانده، که تصویر این چک به صورت اختصاصی منتشر می شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، کیومرث بیات مالک موقت باشگاه سپیدرود رشت که در یک پروسه مشکوک مالکیت موقت این تیم را برعهده گرفته، تاکنون به جز تکذیب های بدون اساس توانایی دیگری از خود نشان نداده است.

پس از انتشار خبری مبنی برگشت زده شدن چک علی کریمی توسط علی نظرمحمدی سرمربی پیشین سپیدرود در خبرگزاری تسنیم، مالک موقت این تیم این خبر منتشر شده را شایعه خوانده است.

این تکذیبه بی اساس در حالی از سوی بیات اعلام شده است که تصویری چک برگشت خورده چند روز پیش از مسابقه حساس سپیدرود با پرسپولیس در اختیار خبرگزاری تسنیم بوده و تنها به دلیل حفظ حرمت طرفین و آرامش این باشگاه از انتشار آن خودداری شده بود.

بنابراین گزارش، دلیل این تکذیبه ها از سوی مالک موقت سپیدرود این است که وی طبق قراردادی که پیشتر در تسنیم منتشر شده بود، باید مسئولیت پرداخت بدهی های علی کریمی به مبلغ یک میلیارد تومان را برعهده می گرفت و علاوه بر آن پس از واگذاری به شخص حقیقی یا حقوقی دو میلیارد تومان دیگر به کریمی پرداخت می کرد.

از آنجایی که بیات تاکنون نتوانسته یا نخواسته به هیچ کدام از مفاد قرارداد عمل کند از ترس عکس العمل احتمالی کریمی در این ارتباط سعی می کند تا با مصاحبه های بدون پشتوانه کریمی را آرام نگه دارد تا بتواند عمر مالکیتش را طولانی تر کند.

از سوی دیگر شنیده می شود که بیات برای دایمی کردن مالکیت موقتش دست به دامان اداره کل ورزش و جوانان شده است تا پروانه مالکیت را به نام او صادر کنند و حتی هزینه های اداری لازم در این ارتباط را (حدود چهارصد هزار تومان) واریز کرده است.

اینکه سپیدرود دارد لحظه به لحظه و با سرعت هر چه تمام تر به سوی سقوط و در پی آن انحلال پیش می رود ظاهرا برای مسئولان هیات فوتبال و اداره کل ورزش استان گیلان موضوع مهمی نیست و آنچه که اهمیت دارد حفظ صندلی و مسند است و در این میان بازار برای سودجویان همچنان داغ داغ خواهد ماند.

سپیدرود با یک سو مدیریت جمعی از تابستان امسال کلید سقوط و انحلالش زده شده است و هواداران پرشمار سپیدرود مدت هاست که منتظر دخالت نهادهای نظارتی برای برون رفت سپیدرود و محاکمه مسببان احتمالی فاجعه های رخ داده در قدیمی ترین باشگاه استان گیلان هستند.