استارت سپیدرود مدل ۹۸ برای خلق معجزه

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – شاگردان نادر دست نشان کار خود را برای حضور موفق در نیم فصل دوم شروع کردند تا با آمادگی کامل برابر پیکان قرار بگیرند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، حتی تغییر کادر فنی هم شوک مثبتی به سپیدرود در انتهای سال ۹۷ وارد نکرد و آن‌ها با شکست سنگین برابر پرسپولیس به استقبال سال ۹۸ رفتند.

با تصمیم دست نشان تنها روز اول فروردین برای سپیدرود تعطیل بود و بازیکنان از روز دوم در تمرینات شرکت کردند تا آماده جدال سخت با پیکان شوند.

نبردی انتقامی که میتواند کلید ماندگاری سرخ‌های رشتی در لیگ برتر باشد. اما تنها نماینده استان گیلان در لیگ هجدهم اولین بازی ۹۸ را با تساوی برابر پاس رشت در دیداری تدارکاتی به اتمام رساند.

هم چنین خبر دیگر این است که پس از بازگشت محمدرضا مهدوی به تمرینات این تیم، سپیدرود بدون هیچ غایبی و با تمام قوا به جدال با شاگردان حسین فرکی می‌رود.

در این میان دست نشان و شاگردانش بسیار امیدوار هستند تا با ارائه نمایشی به مانند نیمه دوم مسابقه با پرسپولیس، دیگر مهمان تهرانی خود را شکست داده و اولین برد سال جدید را جشن گرفته و به هواداران خود تقدیم کنند تا قدم بزرگی برای ماندگاری در لیگ برداشته و برای دومین فصل متوالی معجزه خاصی را خلق کرده باشند‌.