ابراهیمی بازی حساس سپیدرود را از دست داد / طباطبایی از حادثه‌ رانندگی جان‌ به در برد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – حسین ابراهیمی به علت مصدومیت از ناحیه کشاله پا بازی با پیکان را از دست داد.

تیم سپیدرود رشت از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر روز هشتم فروردین در ورزشگاه سردار جنگل برابر پیکان  قرار می‌گیرد و بسیار امیدوار است با کسب پیروزی در این دیدار حساس گام مهمی برای بقا در لیگ برتر بردارد.

اما خبر می‌رسد که حسین ابراهیمی هافبک این تیم  به علت مصدومیت از ناحیه کشاله پا، این جدال حساس را از دست داده است. پیش از این محمد رضا مهدوی هم با مصدومیت جزئی روبرو بود که با تلاش کادر پزشکی به این مسابقه رسیده است.

شاگردان نادر دست نشان برای فرار از انتهای جدول و بالا بردن شانس بقای خود احتیاج مبرمی به کسب برد در این بازی دارند و باید دید با حمایت هواداران خود به این مهم می رسند یا خیر.

سپیدرود در حال حاضر با ۱۳ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و با تیم بالای جدولی خود یعنی نفت مسجدسلیمان اختلاف ۵ امتیازی را تجربه می‌کند و درصدد کاهش است.

نورمحمدی از سپیدرود جدا شد

علیرضا نورمحمدی هم از سپیدرود به شکلی محترمانه کنار رفت و با کنار گذاشتن علیرضا نورمحمدی ، یک مهاجم خارجی با تیم فوتبال سپیدرود به توافق رسید.

پاداش تساوی برابر تیم فوتبال صنعت نفت بین بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم سپیدرود تقسیم شد. مبلغ این پاداش ۳۰ میلیون تومان بود. قرار است ۳۰ میلیون تومان دیگر نیز در صورت پیروزی برابر تیم پیکان به سپیدرودی‌ها پرداخت شود.

سکو سیسه که پیش از این مورد توجه نادر دست‌نشان و مسئولان باشگاه سپیدرود قرار گرفته بود، از سبد خرید این تیم خارج شد. مبلغ درخواستی بالای این بازیکن دلیل اصلی عدم توافق طرفین است. با این حال سپیدرودی‌ها با جولیان آباه به توافق رسیدند و این مهاجم تنها جای خالی لیست تیم سپیدرود را پر کرد. وی فردا (سه‌شنبه) وارد ایران می‌شود.

بعد از کنار گذاشتن پنج بازیکن تیم سپیدرود توسط کادر فنی، علیرضا نورمحمدی هم از این تیم به شکلی محترمانه کنار رفت. رومانی چاچا هم در لیست مازاد تیم فوتبال سپیدرود قرار گرفت.

طباطبایی از حادثه‌ سنگین رانندگی جان‌ سالم به در برد

مربی گلرهای تیم سپیدرود رشت از یک حادثه رانندگی سنگین جان سالم به در برد.

حامد طباطبایی که به همراه نادر دست نشان به سپیدرود رشت آمده و مربی دروازه بانان این تیم به حساب می آید  صبح امروز درگیر یک حادثه رانندگی سنگین شد.

طباطبایی که در یکی از محورهای حاشیه ای شهر رشت در حال رانندگی بود با یک  وانت پیکان تصادف می کند. در این حادثه ماشین وی به حد زیادی از بین می رود اما خوشبختانه خسارت جانی به او وارد نمی شود و تنها از ناحیه دست و صورت مقداری که جراحت پیدا می‌کند.

در این تصادف راننده وانت مقصر  شناخته شده و حالا باید مجازات قانونی را طی کند.