سپیدرود رشت – پیکان تهران؛ پایان ناکامی قرمزپوشان رشت؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسابقه ابتدایی هفته بیست و سوم لیگ برتر روز چهارشنبه برگزار می شود. این اولین مسابقات لیگ برتر در سال جدید است که شاید تحت تاثیر بارش ها و سیل های اخیر هم داشته باشد.

سپیدرود رشت – پیکان/ روز پنج شنبه ساعت ۱۷:۴۵

تیم فوتبال سپیدرود رشت با شکست سنگین برابر سرخپوشان پایتخت سال ۹۷ را به پایان رساند. شاگردان دست نشان بعد از چند روز تعطیلی آماده بازی با تیم پیکان شدند تا در اولین دیدار خود در سال جدید با حمایت هواداران خود پیروز شوند و ناکامی‌های خود را تا حدودی جبران کنند.

در آن سوی میدان، تیم فوتبال پیکان آخرین بازی خود در سال ۹۷ را با تساوی برابر تیم صنعت نفت آبادان به پایان رساند و با کسب ۲۴ امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه ۱۰ به تعطیلات عید رفت.

شاگردان فرکی بعد از استراحت چند روزه در ایام عید تمرینات خود را شروع کردند و آماده بازی با حریف شمالی خود هستند. پیکانی‌ها به بازی در چمن مصنوعی عادت ندارند و همین موضوع ممکن است در بازی آن‌ها تاثیرگذار باشد.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۱ بر صفر به سود پیکان به پایان رسید.

سپیدرود رشت – پیکان تهران؛ پایان ناکامی قرمزپوشان رشت؟

قرمزپوشان شهر رشت ۱۰ هفته است که بردی نداشته اند. شاگردان دست نشان در آخرین بازی سال گذشته ۳ بر یک مقابل پرسپولیس شکست خوردند و اکنون به دنبال پایان دادن  به ناکامی خود هستند.

پیکان هم ۴ هفته است که با حسین فرکی بازنده نشده و نتایج نسبتا قابل قبولی می گیرد.پیکان اگرچه روی پله دهم جدول لیگ ایستاده اما در صورت برد می تواند تا رده ششم جدول صعود کند!

که نشان از فشردگی جدول و رده بندی تیم ها دارد. در آن سوی میدان سپیدرود اگر پیروز هم شود از رده پانزدهم تکان نمی خورد اما اگر بازنده شود ممکن است یک پله دیگر در جدول سقوط کند!

*سکو سیسه که پیش از این مورد توجه نادر دست‌نشان و مسئولان باشگاه سپیدرود قرار گرفته بود، از سبد خرید این تیم خارج شد. مبلغ درخواستی بالای این بازیکن دلیل اصلی عدم توافق طرفین است.

با این حال سپیدرودی‌ها با جولیان آباه به توافق رسیدند و این مهاجم تنها جای خالی لیست تیم سپیدرود را پر کرد. وی فردا (سه‌شنبه) وارد ایران می‌شود.

بعد از کنار گذاشتن پنج بازیکن تیم سپیدرود توسط کادر فنی، علیرضا نورمحمدی هم از این تیم به شکلی محترمانه کنار رفت. رومانی چاچا هم در لیست مازاد تیم فوتبال سپیدرود قرار گرفت.