سپیدرود – پیکان: قعرنشینان در اندیشه فرار

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته بیست و سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر با دو بازی آغاز می‌شود که در این بازی‌ها سپیدرود و سایپا میزبان پیکان و نساجی هستند.

هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر از روز پنجشنبه و با انجام دو بازی به صورت همزمان آغاز می‌شود که در این بازی‌ها سپیدرود میزبان پیکان است و سایپا در خانه از نساجی پذیرایی می‌کند.

پس از حضور نادر دست‌نشان روی نیمکت سپیدرود، سرخپوشان گیلانی یک تساوی در آبادان و یک شکست مقابل پرسپولیس داشته‌اند. سپیدرود که اکنون فاصله‌ای پنج امتیازی تا فرار از منطقه خطر دارد و کار سختی برای فرار از سقوط پیش روی خود می‌بیند، نیاز شدیدی به سه امتیاز دیدارهای خانگی خود، از جمله بازی این هفته مقابل پیکان دارد.

خودروسازان نیز پس از اینکه نیم‌فصل دوم را با دو شکست آغاز کردند، هشت امتیاز در چهار هفته اخیر به دست آورده‌اند و به نظر می‌رسد شاگردان حسین فرکی روی نوار موفقیت گام برمی‌دارند. پیکانِ ۲۴ امتیازی نیز در صورت شکست سپیدرود، صعودی چهار پله‌ای را تجربه می‌کند و به رتبه ششم جدول خواهد رسید.

سپیدرود یکی از دو تیم پایین جدول است که بازی به بازی شانسش برای بقا در لیگ برتر کمتر می‌شود. بین این تیم و نفت مسجد سلیمان ۵ امتیاز فاصله افتاده است و سرخ پوشان شهر باران با دست نشان آخرین تلاش‌های خود را برای کم کردن این فاصله انجام می‌دهند.

محمد غلامی و حسین ابراهیمی هر کدام با ۳ گل بهترین گلزنان سپیدرود هستند که حسین ابراهیمی به دلیل آسیب دیدگی این بازی را از دست داده است.

سپیدرود حتی در صورت پیروزی هم از جایگاه پانزدهم جدول بالاتر نخواهد آمد اما در صورت شکست یا تساوی امیدهای آنها برای بقا در لیگ برتر کمرنگ‌تر خواهد شد.

در حالی که پیکان یکی از تیم‌های صنعتی تهران در شمال کشور میهمان سپیدرود است، دیگر تیم شمالی کشور که نساجی باشد در تهران میهمان یکی دیگر از تیم‌های صنعتی تهران است.

سایپا که شرایط نسبتاً خوبی در جدول دارد و در رده ششم قرار گرفته است، در حالی از نساجی میزبانی می‌کند که این تیم شمالی با توجه به شرایطی که دارد به رده‌های بالاتر جدول چشم دوخته است.

سایپا با ۲۶ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و نساجی با ۲۳ امتیاز در رده یازدهم ایستاده است. هر دو دیدار امروز از ساعت ۱۷:۴۵ آغاز می‌شود.

با اعلام فیزیوتراپ تیم کاپیتان سپیدرود آماده بازی مقابل پیکان

فیزیوتراپ تیم سپیدرود رشت توضیحاتی را در مورد مصدومان این تیم ارائه داد. تیم سپیدرود فردا و در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر عصر فردا به مصاف پیکان خواهد رفت.

احمدرضا فیروزی فیزیوتراپ قرمزهای رشت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس و در خصوص بازیکنان مصدوم این تیم توضیحاتی را ارائه داد.

فیروزی در خصوص وضعیت محمدرضا مهدوی کاپیتان تیم سپیدرود گفت: خدا را شکر محمدرضا مهدوی با پشت سر گذاشتن مصدومیت زانوی خود به مدت یک هفته است که تمرینات گروهی را با دیگر بازیکنان از سر گرفته و با توجه به شرایط وی در صورت صلاحدید کادر فنی می‌تواند در ترکیب تیم برای بازی فردا قرار بگیرد.

وی در خصوص وضعیت حسین ابراهیمی نیز گفت: ابراهیمی در بازی قبلی مقابل پرسپولیس دچار پارگی در عضله کشاله ران خود شد که با توجه به شدت آسیب دیدگی نیازمند یک ماه درمان فیزیوتراپی است. هر چند تمام تلاش تیم پزشکی جهت رساندن او به بازی با تراکتورسازی خواهد بود.

فیروزی در پایان اظهار داشت: خدا را شکر دیگر بازیکنان مصدوم ما همگی در تمرینات گروهی حاضر هستند و می‌توانند تیم را در بازی مقابل پیکان همراهی کنند.