پیش بازی سپیدرود – پیکان: استارت ۹۸ با برد؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسپیدرود امیدوار است که سال جدید را با پیروزی شروع کند.

تیم محبوب رشتی اصلا شرایط خوبی در جدول ندارد و در کنار استقلال خوزستان گزینه اصلی سقوط به دسته پایین تر است منتهی نادر دست نشان امیدوار است تیمش در سال جدید از بحران خارج شود و استارت این خروج از بازی خانگی امروز مقابل پیکان زده شود.

تیمی که نه دغدغه سقوط دارد نه شانسی برای کسب سهمیه دارد و دست نشان و شاگردانش امیدوارند این موضوع، حداقل در بازی امروز به نفع آنها تمام شود.

نتیجه قبلی: سپیدرود، سال ۹۷ را با شکست خانگی ۱-۳ مقابل پرسپولیس به پایان رساند و پیکان هم در آبادان از صنعت نفت، مساوی ۱-۱ گرفت.

آخرین تقابل: بازی رفت دو تیم با نتیجه ۰-۱ به سود پیکان به پایان رسید. عیسی آل‎کثیر تک گل پیکان در آن بازی را به ثمر رساند

وضعیت در جدول: سپیدرود با ۱۳ امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفته و پیکان ۲۴ امتیازی تیم دهم جدول است.

هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران

سپیدرود رشت-پیکان تهران

رشت-ورزشگاه سردار جنگل

پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵

داور: کوپال ناظمی

پیش بازی

دو تیم سپیدرود رشت و پیکان تهران در حالی از هفته بیست و سوم لیگ برتر به مصاف هم می روند که شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ هجدهم تجربه می کنند.

ابتدا از میزبان و تیم سرخ پوش دیدار فردا، سپیدرود رشت صحبت می کنیم. سپیدرود یکی از کاندیداهای جدی سقوط به لیگ دسته اول است و در بازی گذشته خود در هفته ۲۲ مقابل صدرنشین این رقابت ها شکست تلخِ ۳-۱ را پشت سر گذاشته است.

این تیم شمالی فوتبال ایران در پنج بازی اخیر خود بردی را به دست نیاورده و سه شکست و دو تساوی ماحصل کار سپیدرود بوده است. نادر دست نشان که به تازگی هدایت این تیم را قبول کرده است، امیدوار است با دشت ۳ امتیاز دیدار فردا در ورزشگاه سردار جنگل می تواند آن ها را برای بازی های باقیمانده لیگ برتر، امیدوار نگه دارد. سپیدرود با ۱۳ امتیاز از ۲۲ بازی در رده پانزدهم لیگ برتر قرار دارد.

در سوی دیگر میدان تیم پیکان تهران قرار دارد. پیکان با هدایت حسین فرکی شرایط به نسبت بهتری در نیم فصل دوم لیگ برتر پیدا کرده و با ۲۴ امتیاز از ۲۱ در جایگاه دهم قرار گرفته است. پیکان در میانه های جدول لیگ هجدهم جا خوش کرده و هیچ خطر سقوطی این تیم را به آن شکل تهدید نمی کند.

آن ها همچنین دغدغه قهرمانی و کسب سهمیه را نیز ندارند و به همین دلیل بدون هیچ نگرانی خاصی به دیدار سپیدرود خواهند رفت. سه امتیاز دیدار فردا می تواند پیکان را چند رده ای در جدول لیگ برتر بالا ببرد. پیکان در پنج بازی اخیر خود دو برد، دو تساوی و یک شکست را متحمل شده است.

بازی های گذشته دو تیم

محرومان دو تیم

سپیدرود رشت: ————

پیکان تهران: شاهین ثاقبی