رشتی ها امیدوار به عیدی سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علیرغم تعطیلات سال نو، هواداران سپیدرود استقبال مناسبی از تیم در جدال با پیکان داشته اند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، سپیدرود بعد از شکست تلخ مقابل پرسپولیس در روزهای پایانی سال، اکنون شرایط سختی برای بقا در ادامه فصل پیش روی خود می‌بیند و اکنون در اولین دیدار سال جدید در استادیوم سردار جنگل پذیرای تیم پیکان است که طی هفته‌های اخیر توانسته به نتایج مثبتی دست یابد.

سرخپوشان رشتی در شرایطی از دقایقی دیگر برابر شاگردان حسین فرکی قرار خواهند گرفت که علیرغم تعطیلات سال نو و شرایط نه چندان مناسب سپیدرود در جدول، هواداران این تیم اما استقبال مناسبی از تیم داشته‌اند و امیدوارند با حمایت خود موفق شوند به سه امتیاز سرنوشت ساز بازی دست یابند و شانس بقا را افزایش دهند.

باید دید شاگردان نادر دست نشان در هوای مطبوع و بارش مقطعی باران موفق خواهند شد در زمین خود به امتیازات بازی دست یابند و هواداران را همچنان امیدوار نگه دارند یا خیر.

سپیدرودی‌ها فردا دیدار مرگ و زندگی را برابر پیکان برگزار می‌کنند و به دنبال این هستند تا با پیروزی در بازی شانس بقای خود را افزایش دهند. سپیدرود دومین دیدار پیاپی خانگی‌اش در نیم فصل دوم را مقابل پیکان انجام می‌دهد و به دنبال این است سرانجام طلسم نتایج تلخ خود را باطل کرده و گام مهمی برای ماندن در لیگ برتر بردارد.

شاگردان نادر دست نشان که سال ۹۷ را با شکست سنگین خانگی مقابل پرسپولیس به پایان رساندند حالا می‌خواهند سال جدید را با شکست پیکان مقابل هواداران خودی جشن بگیرند.

البته که کسب این سه امتیاز از نان شب هم برای سپیدرود واجب تر است. آن‌ها اختلافی ۵ امتیازی با نفت مسجدسلیمان در جدول دارند و شاگردان مرزبان این هفته در اصفهان مقابل سپاهان بازی می‌کنند. دیداری سخت که کسب امتیاز از آن دشوار است و سرخ‌های رشتی در صورت برد می‌توانند فاصله را با نفت کم کنند و امیدوار به بازی رو در رو با آن‌ها باشند.

سپیدرود در حال حاضر با ۱۳ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و نفت مسجدسلیمان هم با ۱۸ امتیاز چهاردهم است و مسابقات حساس پیش رو می‌تواند تیم حاضر در لیگ نوزدهم را مشخص کند.

با این تفاوت که نفت اکثر مسابقاتش با تیم‌های مدعی و بالانشین را انجام داده اما سپیدرود هنوز دو مسابقه مهم با استقلال و تراکتورسازی در برنامه دارد.