دست نشان: اوضاع سپیدرود خوب پیش نمی رود / با حذف بازیکنان هزینه ها را کم کردیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: وضعیت تیم فوتبال سپیدرود وقتی خوب می شود که پیروزی کسب کنیم.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در مورد وضعیت تیم فوتبال سپیدرود اظهار داشت: اوضاع تیم سپیدرود خیلی خوب پیش نمی رود. اوضاع وقتی خوب است، که تیم برنده شود.

با این حال ما به تلاشمان ادامه می دهیم و صد درصد برنده هم خواهیم شد. طبیعی است که تیم ما ایراداتی دارد، ولی روی نقاط مثبتی که بازیکنان دارند بیشتر کار می کنیم تا با بضاعتی که داریم به نتیجه برسیم.

وی با اشاره به مدت قراردادش با تیم سپیدرود گفت: با سپیدرود قرارداد یک سال و نیمه بستم. می دانم که بیات بار‌ها گفته که مالک‌ موقت است ولی سپیدرود تیم موقت نیست و اگر مالکیت تغییر کرد، آن زمان در مورد ادامه قراردادم تصمیم می گیرم.

در اصل برای من مهم نیست که مالک آینده با من قرارداد می بندد یا خیر، فقط مهم است که در این شرایط فعلا تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در مورد بازیکنانی که از فهرست این تیم خارج کرد گفت: برخی بازیکنان را کنار گذاشتیم تا فهرست کمی خلوت شود چرا که فاصله بین برخی بازیکنان زیاد بود تا به این ترتیب روی بازیکنانی که مورد نیاز هستند تمرکز بیشتری داشته باشیم.

البته با این کار هزینه های تیم هم کمتر می‌شود و خواست مدیریت بود تا بازیکنانی که در لیست قرار نمی گیرند و فرصت بازی پیدا نخواهند کرد را به آنها معرفی کنیم.

دست نشان به نورمحمدی اشاره کرد و گفت: نورمحمدی به میل خودش از تیم جدا شد و ما هرگز نخواستیم او برود. این بازیکن بعد از بازی با تیم صنعت نفت به تمرینات برگشت و بعد از بازی با پرسپولیس ما را ترک کرد و دیگر او را ندیدیم. در واقع ما هرگز نخواستیم او جدا شود، بلکه خودش تیم را ترک کرد.

وی افزود: شاید وقتی به تیم آمدم برخی خوشحال نبودند، ولی حالا یک تیم همدل داریم. هدف من قبل از هر چیز ایجاد انگیزه بین بازیکنان بود. فکر می‌کنم به این هدفمات رسیدیم.

سرمربی تیم سپیدرود در پاسخ به این سوال که اگر در ابتدای فصل تیم را در اختیار می گرفت همین وضعیت برای سپیدرود رخ می‌داد یا خیر تصریح کرد: قطعا این طور نمی شد. فوتبال رشت و گیلان را به خوبی می شناسم. قبلا هم در این فوتبال کار کردم و نشان دادم که کار را بلدم.

البته مربیان قبلی هم زحمات زیادی کشیدند، ولی به جرات می‌توانم بگویم اگر ابتدای فصل سرمربی می شدم قطعا وضعیت سپیدرود بهتر بود. وقتی پول نباشد کار کردن سخت می‌شود.

از طرفی ضعف مدیریتی هم وجود داشت و سپیدرود در تمام مدت با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کرد. از نظر من مشکل تیم سپیدرود یک نفر نبود  بلکه مجموعه ای از مشکلات بود.

دست‌نشان در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران سپیدرود سپاسگزارم. آنها لایق بهترین ها هستند. امیدوارم به کمک بازیکنان بتوانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و جواب حمایت های آنها را بدهیم.