نفت M.I.S قورباغه خود را قورت داده است!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودبا پایان دیدار تیم های سپاهان و نفت مسجد سلیمان بازی های سخت و طاقت فرسای شهر اولی ها هم به نوعی به پایان رسید.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، در ادامه هفته بیست و سوم لیگ برتر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه نقش جهان میهمان سپاهان اصفهان بود که در پایان نود دقیقه با نتیجه یک بر صفر  تن به شکست دادند.

نفتی ها با متحمل شدن این شکست تعداد بازی های متوالی بدون بردشان به عدد نه رسید و این در حالی است که این تیم در سه بازی متوالی پذیرای شکست می شود.

نفت مسجد سلیمان در این نه هفته اخیر تنها موفق به ثمر رساندن ‌سه گل شده است و می توان گفت حضور مهاجمان بی شماری که دراین تیم وجود دارد هنوز به کار مرزبان نیامده است.

البته این نکته مهم را فراموش نکنیم که این تیم دراین فصل با قرعه بسیار سختی مواجه شده است و بازی مقابل سپاهان آخرین دیدار از پیک سختی بود که این تیم از آن عبور کرد.

هر چند این تیم از این گردنه سخت نتوانست به راحتی عبور کند (۵ شکست،۳ تساوی) اما بپذیریم که ازهفته بیست و چهارم  به مراتب کار این تیم ساده تر خواهد بود.

نفت مسجد سلیمان از ابتدای نیم فصل تا این هفته  که هشت دیدار را سپری کرده ایم و اکنون که در میانه های نیم فصل دوم قرار داریم مقابل تراکتورسازی، استقلال، فولاد، پرسپولیس و سپاهان به میدان رفته است. پس می توان گفت این تیم به نوعی قورباغه خودش را قورت داده است  و از این هفته تا پایان لیگ به ترتیب باید در برابر ماشین سازی، پدیده مشهد، استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان، سپیدرود رشت، پیکان و ذوب آهن به میدان برود که به نظر می رسد کار راحت تری داشته باشند.

با توجه به اینکه در لیگ برتر به خصوص در  نیم فصل دوم بازی آسانی وجود ندارد اما به هر حال بازی کردن در برابر تیم های صدر نشین جدول کار به مراتب سخت تری است آن هم با این رقابتی که در صدر جدول بر قراراست.

این در شرایطی است که این تیم در نیم فصل اول از هفته دهم تا پانزدهم ۱۱ امتیاز گرفت و حالا با اتمام این هشت هفته کابوس وار باید امیدوارانه به جبران نتایج ضعیفشان بپردازند.

در غیر اینصورت فاصله ۴ امتیازی این تیم با سپیدرود رشت اختلافی نیست که رشتی ها نتوانند آن را جبران کنند چرا که آنها  در حساس ترین بازی خودشان در هفته بیست و هشتم باید به مصاف همین تیم شهرباران بروند که این دیدار ۶ امتیازی می تواند حکم یک فینال را برای این دو تیم  داشته باشد.

حالا مرزبان با اتکا به هوادارنش بایستی شروع کند به جمع کردن امتیازات تا  نتیجه بازی در مقابل با سپیدرود تاثیری در صعود و یا سقوط شان نداشته باشد.

با این صحبت‌ها به لیگ یک سقوط می‌کنید!

نتایج بد صنعت نفت آبادان در لیگ هجدهم، امروز با باخت خانگی به ذوب‌آهن اصفهان ادامه پیدا کرد. نفت تا پایان هفته بیست و سوم لیگ هجدهم فقط دو پیروزی به دست آورده و در حال حاضر با ۲۱ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارد.

این نتایج با عصبانیت و اعتراض هواداران و رسانه‌های بومی روبرو شده اما مدیران باشگاه هنوز هیچ واکنش خاصی به نتایج تیم‌شان با پائولو سرجیو نشان نداده‌اند. امروز در نشست خبری پائولو سرجیو در پایان بازی، خبرنگاران به او و نتایج تیمش اعتراض کردند اما سرجیو این گونه پاسخ داد:

«با این طرز از صحبت کردن، تیم شما در لیگ برتر نمی‌ماند. با این وجود من تا روز آخر به کسی بی‌احترامی نمی‌کنم. من تا به حال به شما احترام گذاشتم. شما هم به من احترام بگذارید. از چیزی هم شکایت نکردم.»

در پایان سرجیو در واکنش به عصبانیت هواداران با بیان جمله رکیکی و بی‌احترامی به حاضران در نشست خبری، سالن را ترک کرد.