شاگردان منصوریان به دنبال ادامه روند صعودی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان از هفته بیست و چهارم لیگ برتر میزبان سپیدرود رشت است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال روز پنج‌شنبه ۱۵ فروردین‌ماه تیم ذوب‌آهن اصفهان میزبان صنعت‌ نفت آبادان است.

سبز‌پوشان که در چند هفته اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌اند و خود را به میانه جدول رده‌بندی نزدیک کرده‌اند، در تلاش هستند تا با کسب پیروزی در این دیدار خانگی به روند مثبت و صعودی خود ادامه دهند.

شاگردان منصوریان در ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر شکست نخورده‌اند و ۱۱ امتیاز کسب کرده‌اند و با توجه به یک بازی عقب افتاده شانس این را دارند تا رده هفتم صعود کنند.

سپیدرود رشت اما در یازده هفته قبلی حتی یک پیروزی هم دشت نکرده‌اند و آخرین ۳ امتیاز آن‌ها به هفته دوازدهم باز می‌گردد؛ شاگردان علی کریمی در بازی‌های خارج از خانه تنها یک برد مقابل فولاد خوزستان دارند.

داوران دیدار ذوب‌آهن و سپیدرود رشت

این بازی از ساعت ۱۸:۴۵ روز پنج‌شنبه و در ورزشگاه فولادشهر آغاز خواهد شد که موعود بنیادی‌فر، مهدی الوندی، امیر‌رضا آشورماهانی، حسین زیاری، حسین زمانی و رضا قیم داوران این دیدار خواهند بود؛ابراهیم میرزا‌بیگی نیز ناظر داوری این بازی خواهد بود.

محرومان و مصدومان دو تیم

تیم ذوب‌آهن در این دیدار رحیم زهیوی و محمدرضا خلعتبری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد محمد نژاد‌مهدی و هادی محمدی نیز به دلیل محرومیت قادر به همراهی سبز‌پوشان نیستند؛ سیپدرود رشت نیز محمد‌سلیمان علیزاده‌کالج و وفا هخامنش محروم هستند.

نتایج بازی‌های گذشته

ذوب‌آهن در هفته قبل مهمان صنعت نفت آبادان بود و در پایان با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید؛ شاگردان منصوریان با ۵ پیروزی و ۱۰ تساوی و ۷ شکست و ۲۵ امتیاز در رده یازدهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

شاگردان علی کریمی نیز در هفته گذشته برابر پیکان قرار گرفتند و در پایان با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شدند؛ سپیدرود رشت با ۲ پیروزی، ۸ تساوی و ۱۳ شکست و ۱۴ امتیاز در رده پانزدهم حضور دارد.

تاریخچه بازی‌های دو تیم

این دو تیم در تاریخ لیگ برتر تنها ۳ بار در لیگ برتر و فصل گذشته مقابل یکدیگر قرار گرفتند که ۲ پیروزی سهم ذوب‌آهن بوده است و یک بازی با تساوی به پایان رسیده است.

بهترین گلزنان دو تیم

ارسلان مطهری، محمد‌رضا حسینی و ماریون سیلوا هر کدام با ۲ گل زده بهترین گلزنان تیم ذوب‌اهن هستند؛ در سپیدرود رشت نیز محمد غلامی با ۴ گل بهترین گلزن است و حسین ابراهیمی ۳ گل به ثمر رسانده است.