شیخ سلیمانی: بازیکن ذوب‌آهن روی مدافع ما خطا کرد / با اتوبوس به اصفهان آمدیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بازیکن خارجی ذوب‌آهن یکی از مدافعان ما را هل داد و مشخص بود که گل او خطا بود.

به گزارش سایت سپیدرود، میلاد شیخ سلیمانی در جمع خبرنگاران درباره تساوی بدون گل تیمش برابر ذوب‌آهن در هفته بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی خوب بود و ما برای کسب امتیاز به اصفهان آمده بودیم که موفق شدیم یک امتیاز کسب کنیم.

در ضدحملات فرصت گلزنی داشتیم که نتوانستیم به گل برسیم و خوشبختانه یک امتیاز برابر ذوب‌آهن کسب کردیم.

وی درباره گل ذوب‌آهن که مردود اعلام شد، افزود: بازیکن خارجی ذوب‌آهن (کریستین اوساگوانا) یکی از مدافعان ما را هل داد و مشخص بود که خطا بود. آقای بنیادی‌فر هم به خوبی این صحنه را داوری کرد.

مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره شانس بقای این تیم در لیگ برتر گفت: تمام بازیکنان تیم تلاش می‌کنند که این اتفاق بیفتد و ان‌شاءالله در لیگ می‌مانیم.

شیخ سلیمانی درباره وضعیت دیدارهای آینده تیمش در مقایسه با نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: بازی‌های ما کمی سخت‌تر است ولی دیدارهای مشکل ما در خانه خودمان است و با حمایت هواداران خود امتیاز آن مسابقات را کسب می‌کنیم.

از تماشاگرانی هم که امروز ۱۲-۱۳ ساعت در راه بودند و برای حمایت از ما به اصفهان آمدند تشکر می‌کنم. وی درباره خستگی تیمش در بازی امروز گفت: با اتوبوس VIP به اصفهان آمدیم و حدود ۱۲ ساعت در راه بوده و کمی خسته بودیم.