عذرخواهی حدادی فر از دست‌نشان و سپیدرودی ها

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – انگار بیرون زدن توپ در زمانی که بازیکنی مصدوم است و روی زمین افتاده، به یک اجبار تبدیل شده. این در حالی است که چنین حرکتی یک کار حسی و اخلاقی است و امکان دارد یک بازیکن آن را انجام دهد و بازیکنی از کنار آن به راحتی بگذرد.

در هر صورت، بیرون زدن توپ اجباری نیست و قانونی برای این کار وجود ندارد. پس اگر بازیکنی این کار را انجام نداد نباید به آن اعتراض کرد اما در بازی ذوب‌آهن مقابل سپیدرود رشت این اتفاق افتاد.

قاسم حدادی‌فر کاپیتان ذوب‌آهن اصفهان بعد از اینکه متوجه شد بازیکنان سپیدرود یکی پس از دیگری روی زمین می‌افتند و در روند بازی وقفه ایجاد می‌کنند، ترجیح داد زمانی که بازیکن حریف روی زمین افتاده، به بازی ادامه دهد. این مساله با اعتراض نادر دست‌نشان سرمربی سپیدرود رشت مواجه شد.

حدادی‌فر در رابطه با صحبت‌های دست‌نشان و ناراحتی این سرمربی از بیرون نزدن توپ، می‌گوید: «من حرف‌های دست‌نشان را خواندم. واقعیت این است که بازیکنان سپیدرود مدام خودشان را به زمین می‌انداختند و در آن صحنه هم احساس من این بود که اتفاقی برای بازیکن حریف رخ نداد.

تیم ما در موقعیت خوبی قرار داشت و توپ را به بیرون نزدم، با این حال اگر دست‌نشان ناراحت شده، از این مربی و همچنین اعضای تیم سپیدرود عذرخواهی می‌کنم.»

حدادی‌فر با این واکنش جالب و خوب خود نشان داد که قصدش بی‌احترامی به بازیکن حریف نبوده و فقط در اعتراض به زمین افتادن‌های بازیکنان حریف به بازی ادامه داد.