غلامی: تا آخرین نفس برای ماندن در لیگ برتر می‌جنگیم/ ۶ بازی آینده حکم مرگ و زندگی را دارد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود  – محمد غلامی، مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که شش بازی آینده برای شاگردان نادر دست‌نشان حکم مرگ و زندگی را دارد.

به گزارش سایت سپیدرود، محمد غلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد تساوی تیمش برابر ذوب‌آهن در اصفهان گفت: می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم و برابر تیمی قرار گرفتیم که در هفته‌های اخیر به دوران اوج خود رسیده بود. آنها در زمین خودشان چیزی جز برد نمی‌خواستند، ولی شرایط ما هم در جدول حساس است و با جان و دل دنبال گرفتن امتیاز در اصفهان بودیم.

گرفتن یک امتیاز از ذوب‌آهن در زمین خودش بسیار مهم بود و این تساوی می‌تواند از لحاظ روحی ما را برای بازی‌های آینده آماده‌تر کند.

وی در مورد اینکه آیا فکر می‌کرد سپیدرود امسال برای فرار از سقوط بجنگد، عنوان کرد: خیلی‌ها تصور نمی‌کردند سپیدرود با چنین وضعیتی مواجه شود، اما از ابتدای فصل با مشکلات زیادی روبه‌رو شدیم. البته مسئله مهم این است که فقط به فکر شش بازی پایانی باشیم که برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد.

هواداران سپیدرود نگران هستند و ما این موضوع را درک می‌کنیم. آنها مطمئن باشند که تا آخرین نفس برای ماندن در لیگ برتر می‌جنگیم. می‌دانیم کار سختی داریم، ولی با حمایت هواداران همه چیز ممکن است.

مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر تراکتورسازی اظهار داشت: هر بازی سختی‌های خاص خودش را دارد و بازی با تراکتورسازی که یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های ایران است، اهمیت زیادی برای ما دارد.

ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنیم. باید این بازی را ببریم تا شانس ماندن‌مان در لیگ برتر بیشتر شود، در این راه نیاز به حمایت هواداران داریم.