رفعتی: گل ذوب‌آهن به سپیدرود خطا بود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – رئیس دپارتمان داوران معتقد با توجه به اینکه به هفته های پایانی لیگ نزدیک می شویم و حساسیت مسابقات بالا رفته است، شاهد قضاوت های خوبی از داوران هستیم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره عملکرد داوران در هفته ۲۴ لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با توجه به گزارش ناظران بازی در این هفته، مشکل خاصی در بازی ها وجود نداشت و شاهد قضاوت های خوبی از داوران بودیم و اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه مسابقات نداشتیم.

وی در ادامه در خصوص بازی ذوب آهن و سپیدرود رشت گفت: بنا بر گزارش ناظر داوری فیلم این مسابقه را بازبینی و آنالیز کردم و کاملا مشخص شد گل ذوب آهن در موقعیت خطا به ثمر رسید و داور به درستی تشخیص داده است.

رئیس دپارتمان داوری اضافه کرد: با توجه به اینکه به هفته های پایانی لیگ نزدیک می شویم و حساسیت مسابقات بالا رفته است، شاهد قضاوت های خوبی از  داوران هستیم.

آنچه مسلم است هفته های پایانی لیگ هم برای تیم های بالای جدول و هم برای تیم های پایین جدول حساسیت فراوانی دارد و با تاکیدات رییس فدراسیون فوتبال، هم در انتخاب داوران و هم برای نظارت بر کار آنها دقت و وسواسی خاص خواهیم داشت.