شیخ سلیمانی: تراکتورسازی در وضعیت خوبی قرار دارد / کارمان برای بقا نسبت به رقبا سخت تر است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمیلاد شیخ‌سلیمانی بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تیم تراکتورسازی نسبت به قبل در شرایط بهتری قرار دارد، ولی برای بقای سپیدرود محکوم به کسب امتیاز هستیم.

به گزارش سایت سپیدرود میلاد شیخ سلیمانی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در آستانه بازی با تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت: بازی سختی برابر تیم فوتبال تراکتورسازی داریم.

آنها اخیرا نتایج خوبی گرفتند و نسبت به نیم فصل اول در شرایط بهتری هستند. با این حال هدف ما پیروزی در این بازی خانگی است چرا که می‌دانیم در کل وضعیت ما در جدول با توجه به مسابقاتی که در پیش داریم بسیار حساس بوده و کارمان به مراتب نسبت به رقبا سخت است.

وی ادامه داد: در بازی با ذوب‌آهن موفق شدیم یک امتیاز در خانه حریف بگیریم، ولی این برای ما کافی نیست و به دنبال کسب پیروزی هستیم تا در لیگ برتر بمانیم. چند بازی سخت در خانه برابر رقیبان داریم و امیدوارم با حمایت همیشگی هواداران تیم سپیدرود از پس حریفان به خوبی برآمده و موفقیت را با هم جشن بگیریم.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت تصریح کرد: ما در همه بازی‌ها برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم، ولی از نیم فصل دوم رقبا محتاط‌تر شدند و امتیاز گرفتن خیلی سخت شده است.

در بازی هفته قبل مقابل ذوب‌آهن بار‌ها روی ضدحملات فرصت گلزنی پیدا کردیم ولی در خانه رقیب بازی کردن کار را سخت می‌کند. با این حال یک امتیاز کسب کردیم و دست خالی از اصفهان برنگشتیم.

شیخ سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: با همه اعضای تیم سپیدرود هم قسم شدیم تا این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. می‌دانیم که بازی‌های سختی در پیش داریم و سپیدرود در جایگاه حساسی از جدول رده‌بندی قرار دارد.

بقا در لیگ برتر همانقدر که برای هواداران مهم است برای ما هم اهمیت دارد و تلاش می‌کنیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم.