سرمربی سپیدرود: هدفمان کسب پیروزی مقابل تراکتورسازی است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به دیدار حساس مقابل تراکتور گفت: با حمایت هوادارانمان برای کسب سه امتیاز مقابل تیم پرمهره تراکتورسازی تبریز به میدان می‌رویم.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به کسب تساوی ارزشمند مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: سپیدرود در دو هفته اخیر مقابل دو تیم متحول‌شده پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان دو امتیاز ارزشمند کسب کرده است، در دیدار مقابل پیکان در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

وی با اشاره به حواشی دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان افزود: بازیکنان تیممان مقابل ذوب‌آهن با تمام وجود جنگیده و هرگز به دنبال تمارض در طول جریان بازی نبودند.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه به بقای سپیدرود در لیگ برتر امیدوار است بیان کرد: تمامی اعضای سپیدرود برای دستیابی به موفقیت، تلاش می‌کنند، دیدار سخت و سنگینی مقابل تراکتورسازی در رشت در پیش داریم و بدون واهمه از اسم و رسم بازیکنان حریف به میدان می‌رویم.

دست نشان با تأکید بر حمایت هواداران سپیدرود از این تیم تصریح کرد: هواداران سپیدرود نشان داده‌اند در هر شرایطی پشت تیمشان هستند، در دیدارهای آتی لیگ بیش‌ازپیش به حمایتشان نیاز داشته و با حمایت هوادارانمان می‌توانیم مقابل تیم پرمهره تراکتورسازی به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به تزریق بازیکنان جوان به ترکیب اصلی سپیدرود گفت: چند بازیکن جوان نظیر بلبلی، محمدیاری و ربیع‌زاده در دیدارهای اخیر به ترکیبمان اضافه شدند، هدفمان حضور در مسابقات با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه بوده و بالانس را در تیم رعایت می‌کنیم.

سرمربی سپیدرود رشت با اذعان به مصدومان پرشمار این تیم افزود: طاهرخانی و ابراهیمی دو وینگرمان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و حضور منصوریان در دیدار مقابل تراکتورسازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، بازیکنان جوانمان باانرژی مثبتی که از هواداران می‌گیرند به‌خوبی جای بازیکنان باتجربه‌تر را در میدان پر می‌کنند.