مهاجم سپیدرود: مقابل تراکتورسازی چاره‌ای جز پیروزی نداریم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت عنوان کرد که تیمش مقابل تراکتورسازی چاره‌ای جز پیروزی ندارد.

به گزارش سایت سپیدرود، محمد غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، درباره دیدار روز جمعه سپیدرود مقابل تراکتورسازی، اظهار داشت: تیم ما از لحاظ جدولی وضعیت خوبی ندارد و به همین خاطر باید ۶ دیدار پیش‌روی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد تا در لیگ برتر بماند.

تراکتورسازی تیم خوبی است و یکی از بهترین تیم‌‎های ایران به حساب می‌آید که الان هم در کورس قهرمانی است.

وی افزود: تراکتورسازی با بازیکنان خوبی که جذب کرده، به یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ برتر تبدیل شده است. با این حال، ما چاره‌ای جز پیروزی نداریم و در زمین خودمان برای پیروزی مقابل تراکتورسازی به میدان می‌رویم.

مهاجم تیم سپیدرود خاطرنشان کرد: تراکتورسازی در هفته‌های گذشته نتایج خوبی گرفته، اما همان‌طور که گفتم، وضعیت ما هم طوری نیست که بخواهیم و یا بتوانیم امتیاز از دست بدهیم. ما با کمک هواداران‌مان همه تلاش خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم تراکتورسازی را شکست بدهیم.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با پرواز اختصاصی راهی رشت می‌شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته بیست‌ و‌ پنجم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی تبریز روز جمعه در رشت مهمان تیم سپیدرود این شهر است.

یکی از مشکلات رایج تیم‌های تبریزی در مسابقات لیگ سفر به استان گیلان است. با توجه به عدم پرواز مستقیم بین تبریز و رشت، اکثر تیم‌های تبریزی برای سفر به رشت و یا انزلی با اتوبوس اقدام کرده که مسیر طولانی و کوهستانی بین این ۲ شهر بر خستگی بازیکنان تیم می‌افزود.

تنها راه هوایی سفر به رشت هم پرواز تبریز به تهران و تهران به رشت بود که مدت زمان این پرواز نیز کمتر از سفر زمینی نمی‌شود و وقفه طولانی در تهران بابت رسیدن تایم پرواز تهران به رشت را به همراه دارد.

با توجه به شرایط تیم تراکتورسازی که در کورس قهرمانی است، تیم تراکتورسازی با پرواز اختصاصی هواپیمایی آتا راهی رشت شده و بعد از بازی نیز بلافاصله با همین هواپیما به تبریز باز می‌گردد تا در کمترین زمان ممکن به این شهر سفر کرده و فرصت کافی ریکاوری برای بازی بعدی را هم داشته باشد.

در پایان هفته بیست‌ و‌ چهارم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی تبریز با ۴۹ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.