دست نشان: پیروزی برابر تراکتورسازی دور از دسترس نیست / هنوز با اهدافمان فاصله داریم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودنادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در خانه خودمان به مصاف تیم تراکتورسازی می‌رویم و از این رو با حمایت هوادارانمان تلاش می‌کنیم به پیروزی برسیم.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال سپیدرود رشت پیش از بازی با تیم تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت:

ما در خانه خودمان مقابل تراکتورسازی بازی می‌کنیم و این بازی با وجود هوادارانی که می‌آیند تا ما را حمایت کنند، سخت نخواهد بود. همه تلاشمان را می‌کنیم تا در برابر این تیم مدعی، چیزی کم نداشته باشیم و بهترین نتیجه را بگیریم.

وی ادامه داد: ما هنوز با اهدافمان فاصله داریم و به دنبال اولین سه امتیاز هستیم. شاید خیلی‌ها فکر کنند تیم تراکتورسازی با بازیکنان و امکاناتی که دارد با ما فاصله زیادی دارد ولی تیم ما هم در پی کسب اولین سه امتیاز است و می‌خواهیم با روحیه خوبی که بازیکنان دارند و تمریناتی که انجام دادیم برنده از میدان خارج شویم.

تیم ما محکوم به پیرورزی در بازی با تراکتورسازی است و اگر نا امید شویم نمی‌توانیم برنده باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به تلاش‌هایی که تاکنون برای این تیم انجام داده است گفت: عملکرد خوبی داشتم، ولی تا زمانی که برنده نشویم از خودم راضی نخواهم بود. من موفق شدم تیم را از نظر روحی به شرایط خوبی برسانم و اتحاد خوبی در تیم ما برقرار است.

حداقل می‌توانم ادعا کنم از قبل بهتر است. در بازی‌های اخیر نشان دادیم به لحاظ تاکتیکی هم در وضعیت خوبی قرار داریم ولی این تیم هنوز کار زیاد دارد.

دست‌نشان خاطرنشان کرد: یکی از الگو‌های مربیگری من دوستی با بازیکنان و نزدیک کردن آنها به یکدیگر است. بازیکنانی که با من کار کردند به خوبی می‌دانند اگر قرار باشد با هم تفاهم نداشته باشند به شکل اتوماتیک در ترکیب قرار نمی‌گیرند.

اما در صورت با هم بودن می‌توانند بهترین بازدهی تیمی و تاکتیکی را داشته باشند. من پیش از این با همین روش گذشته خوبی در تیم‌های پگاه رشت، مس کرمان و صنعت نفت آبادان در لیگ برتر داشتم و به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کردم.

فکر می‌کنم در تیم سپیدرود هم با آگاهی که نسبت به فوتبال رشت دارم، می‌توانم موفق باشم. امیدوارم این تیم را در لیگ برتر نگه داریم.