داماش گیلان به پلی آف لیگ دسته دوم صعود کرد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودتیم داماش گیلان با برتری دو بر صفر در برابر خوشه طلایی دومی اش در گروه الف رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور را قطعی کرد و راهی مرحله پلی آف این بازی ها شد.

در گروه الف تیم خوشه طلایی با ۵۱ امتیاز قهرمان شد و در فاصله یک هفته مانده به پایان بازی ها داماش با ۴۷ امتیاز به مرحله پلی آف صعود کرد. داماش برای صعود به لیگ یک باید با تیم دوم گروه ب بازی کند.

در این گروه در حال حاضر تیم پاس همدان در رده دوم جدول قرار دارد. بازی های هفته بیست و پنجم گروه ب پنج شنبه برگزار می شود و در حساس ترین دیدار نیروی زمینی میزبان پاس همدان خواهد بود.

رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور در دو گروه ۱۳ تیمی در جریان است که تیم های اول به همراه برنده تیم های دوم راهی دسته اول می شوند که تا اکنون صعود خوشه طلایی به لیگ یک قطعی شده است.

از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر‌ امروز تیم‌های داماش گیلانیان و خوشه طلایی ساوه از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه سردارجنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر صفر تیم داماش گیلانیان به‌پایان رسید.

ترکیب تیم داماش گیلانیان:

عرفان گودرز قلعه‌نویی، محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، آرمین منفرددوست، مصطفی آقاجانی، محمد رستمی، جابر نصیری (از ۷۹ مرتضی حیدری)، میثم میرپسندیده، عباس کندل، سعید طالبی (از دقیقه ۷۵ میلاد پورصف‌شکن) و علی آل‌کثیر (از ۸۵ علیرضا توکلی).

سرمربیگری تیم داماش گیلانیان را سیامک فراهانی به‌عهده داشت.

ترکیب تیم خوشه طلایی ساوه:

وحید عزیزی، احد شفیعی، حسن مرادی‌فر، علی حسینی، نادر هوشیار، رسول ناصربخت، ابوطالب قنبری، محمد چهارمحالی، امیرحسین سلامت (از دقیقه ۶۰ فرهاد خیرخواه)، جواد ضیغمی (از دقیقه ۴۶ علی‌محمد چراغی) و اشکان پارسا.

سرمربیگری تیم خوشه طلایی ساوه را محسن عاشوری به‌عهده داشت.

کارت زرد: نادر هوشیار دقیقه ۲۰، وحید عزیزی دقیقه ۳۷، ابوطالب قنبری‌زاده دقیقه ۶۵، احد شفیعی دقیقه ۸۷ (خوشه طلایی ساوه)، آرمین منفرددوست دقیقه ۴۵، سعید طالبی دقیقه ۷۵، محمد مختاری دقیقه ۸۲ (داماش گیلانیان)

گل: علی آل‌کثیر دقیقه ۶۱، محمد رستمی دقیقه ۶۵ (داماش گیلانیان)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم داماش گیلانیان با استفاده از کناره‌ها حملاتی را به‌روی دروازه تیم خوشه طلایی ساوه طراحی کرد و در سوی دیگر تیم خوشه طلایی ساوه به‌دنبال استفاده از ارسال‌های بلند مستقیم بود اما حملات دو تیم بی‌ثمر بود تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم داماش گیلانیان با استفاده از ضربات ایستگاهی توانست ۲ گل را وارد دروازه تیم خوشه طلایی ساوه کند و در سوی دیگر تیم خوشه طلایی ساوه به‌دنبال استفاده از ضدحملات بود اما حملات تیم خوشه طلایی ساوه بی‌ثمر بود تا بازی با برتری ۲ بر صفر تیم داماش گیلانیان به‌پایان برسد.