دست نشان: تلاش می کنیم طلسم پیروز نشدن های مان را بشکنیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم در بازی‌های باقی مانده لیگ برتر طلسم پیروز نشدن هایمان را بشکنیم.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در  گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد شرایط این روز‌های تیم سپیدرود و بازی مقابل تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال گفت:

تمام تلاشمان را می‌کنیم در بازی‌های باقی مانده طلسم پیروز نشدن هایمان را بشکنیم و شرایطمان را در جدول بهبود بخشیم. بازی سختی مقابل تیم تراکتورسازی تبریز داریم.

این تیم برای قهرمانی تلاش می‌کند و شرایط خوبی هم دارد. تمام تلاشمان را می‌کنیم پیروز این دیدار باشیم به خاطر اینکه به ۳ امتیاز بازی نیاز داریم.

در مورد تغییرات تیم دیگران باید نظر دهند

او در پاسخ به این سوال که برای نگه داشتن سپیدرود در لیگ برتر بعد از آمدنش به این تیم چه کار‌هایی انجام داده است گفت: در مورد کار‌هایی که در این مدت برای بهبود شرایط تیم انجام داده ام خودم نمی‌توانم نظری بدهم و کسانی که از بیرون شرایط را رصد می‌کنند باید بگویند که چه اتفاقاتی رخ داده است و تیم قبل از آمدنم چگونه بود و حال چگونه است.

به خاطر گل‌های ساده‌ای که دریافت کردیم نتوانستیم پیروز شویم

دست نشان در مورد دلیل پیروز نشدنشان در چند بازی اخیر گفت: نیاز به کار و تلاش بیشتر داریم تا در بازی‌های باقی مانده پیروزی شویم و امیدواریم که اینگونه شود. دلیل پیروز نشدن هایمان این است که در چند بازی اخیر گل‌های ساده‌ای دریافت کرده ایم و باید این ضعف را رفع کنیم.

تمرکزمان را بیشتر روی ساختار تهاجمی گذاشته ایم

او ادامه داد: بحث ضعف دفاعی نیست و اتفاقا دفاع خوبی داریم، اما چون بیشتر تمرکزمان را روی ساختار تهاجمی گذاشته ایم در برنامه‌ای دفاعی کمی راحت‌تر بازی می‌کردیم.

در بازی مقابل تیم ذوب آهن موفق شدیم این ضعف را پوشش دهیم و کاملا فضا‌های دفاعی را ببندیم. در بازی مقابل تراکتور نیز به دنبال همین هستیم که ابتدا گلی دریافت نکنیم و بعد از آن به دنبال گلزنی باشیم.

حسن ابراهیمی مصدوم است

سرمربی سرخ پوشان رشتی در مورد محرومان و مصدومان تیم گفت: محروم نداریم، اما حسن ابراهیمی یکی از بهترین هافبک های مان را به علت مصدومیت در اختیار نداریم. امیر منصوریان هم در حال بهبود است، اما وضعیتش هنوز مشخص نیست.

دست نشان: تلاش می‌کنیم طلسم پیروز نشدن هایمان را بشکنیم