سه گل برای زنده ماندن: روزی که خدا هم با سپیدرودی ها بود!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودبازیکنان سپیدرود با خلق معجزه در هفته بیست و پنجم به برد شیرینی برابر تراکتورسازی دست یافتند تا امیدشان برای بقا زنده بماند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش ‌سه،  امروز خدا هم با سپیدرود بود. تیمی که برای بقا در لیگ برتر تنها شش بازی فرصت داشت و اولین ایستگاه هم تیم پرستاره تراکتورسازی بود که برای قهرمانی می‌جنگد.

چند روز قبل از شروع مسابقه بازیکنان و کادر فنی سپیدرود سخن از برد بزرگی به زبان آوردند. چیزی که از ابتدای شروع بازی در نحوه نمایش و میل به بردن بازیکنان دیده می‌شد.

دو دقیقه بعد از سوت آغاز بازی، اشتباه سلیمی و فروزان در خط دفاعی تراکتور کافی بود تا بایرامی تور دروازه را به لرزه دربیاورد و شادی را به سکوهای سردار جنگل تقدیم کند.

سپس نوبت به میثم فردوسی رسید تا شوت زیبا و فنی‌اش در کنج دروازه جا بگیرد و سربازان ستاره سرخ گیلان برنده به رختکن بروند. با شروع نیمه دوم اما بازیکنان تراکتور به نمایش احساسی رو آوردند تا فرصت برای بازی منطقی تیم میزبان فراهم شود.

آنها جانانه دفاع و به گونه‌ای از گل‌ها زده محافظت کردند تا معنی واقعی مسابقه برای مرگ و زندگی در ذهن بینندگان پدید آید. سپس در ضد حمله ضربات بعدی را به مهمان پرآوازه خود وارد کردند تا سومین پیروزی را نیز تجربه کرده باشند.

حالا با توجه به باخت نفت مسجدسلیمان برابر پدیده، فاصله سپیدرود با این تیم تنها یک امتیاز شده و آنها بازی مستقیم با یکدیگر دارند. نبردی شش امتیازی که برد هر کدام حکم بقا را برای آنها امضا می‌کند.

بازگشت پرشورها به آذربایجان با دست خالی!

تیم تراکتورسازی تبریز در روزی که هواداران پرشور خود را به عنوان حامی در کنار خود می دید، شکست تلخی را تجربه کرد.

قرمزپوشان تبریزی نمایش خوبی را در مقابل سپیدرود ارائه نکردند. آن ها که فرصت صدرنشینی موقت با کسب ۳ امتیاز را داشتند، با ۳ گل شکست خوردند تا همچنان در رده دوم باقی بمانند. اما این شکست در شرایطی رقم خورد که هواداران تراکتور ۹۰ دقیقه روی سکو به تشویق این تیم پرداختند.

تی تی ها که از نقاط مختلف خود را به ورزشگاه سردار جنگل رشت رسانده بودند، از لحظه شروع مسابقه به شدت تیم محبوب خود را تشویق کردند و با شور و حرارت روی سکوهای ورزشگاه حاضر شدند اما در پایان به نتیجه مدنظر خود نرسیدند.

حال آن ها با ناراحتی و دست خالی به آذربایجان و تبریز باز خواهند گشت اما تراکتور همچنان بازی های مهم دیگری را هم در پیش رو دارد. هفته آینده آن ها میزبان پیکان خواهند بود و همچنین دو دیدار خانگی حساس برابر پرسپولیس و پارس خواهند داشت؛ بازی هایی که به نوعی تکلیف تیم لیکنز در لیگ هجدهم را روشن می کند.