پاداش نقدی استاندار گیلان برای تیم سپیدرود / آغاز تمرینات سرخپوشان از فردا

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسرپرست تیم سپیدرود رشت گفت: به دنبال کسب پیروزی برابر تیم تراکتورسازی تبریز، از سوی استاندار گیلان پاداش نقدی به بازیکنان و کادر فنی تیم سپیدرود رشت اهدا خواهد شد.

به گزارش سایت سپیدرود، علی بهارمست عصر جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به پیروزی ارزشمند سپیدرود رشت در دیدار مهم امروز برابر تیم مدعی و رده دومی تراکتورسازی تبریز و شرایط خاص تنها نماینده گیلان در لیگ برتر فوتبال، پاداش نقدی به بازیکنان و کادر فنی تیم از جانب مصطفی سالاری استاندار محبوب و ورزش دوست گیلان اهدا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه شرایط تیم فوتبال سپیدرود رشت از ابتدای لیگ برتر مطلوب نبوده ، اما با توجه به تاثیرات اجتماعی موفقیت و بقای این تیم پرطرفدار و ریشه دار شمال کشور، استاندار و سایر مسئولان استان و شهر رشت تمهیدات خوبی را برای خروج تیم از وضعیت فعلی و کسب نتایج بهتر در ادامه لیگ برتر اندیشیده اند که تامین اعتبار و پرداخت هزینه های جاری تیم و پرداخت درصدی از قراردادهای بازیکنان، بخشی از این اقدامات است.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در بازی عصر امروز مقابل تراکتورسازی تبریز که از مسابقات هفته بیست و پنحم در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد، توانست با نتیجه سه بر یک، میهمان تبریزی خود را با شکست بدرقه کند.

سپیدرودی‌ها پولدار می شوند

بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت به خاطر پیروزی بر تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پاداش می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال سپیدرود رشت موفق شد تیم تراکتورسازی تبریز را در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

پس از این پیروزی استاندار گیلان تصمیم گرفت به اعضای تیم فوتبال سپیدرود پاداش دهد. البته استاندار هنوز مبلغ پاداش مورد نظر خود را اعلام نکرده، ولی با پاداش ۳۰ میلیون تومانی که برای تساوی مقابل تیم صنعت نفت به بازیکنان تیم سپیدرود پرداخت کرد، به نظر می‌رسد برای این پیروزی هم پاداش خوبی پرداخت کند.

وی پیش از این برای شکست تیم پرسپولیس به بازیکنان تیم سپیدرود وعده پاداش ۲۰۰ میلیون تومانی داده بود. از سوی دیگر مدیرعامل باشگاه سپیدرود به بازیکنان تیمش وعده داد به زودی بخشی از قرارداد آن‌ها را پرداخت خواهد کرد. این در حالی است که سپیدرودی‌ها تاکنون ۵۵ درصد از کل مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند.

به این ترتیب در حالی که تنها پنج هفته به پایان لیگ برتر باقی مانده، دریافتی بازیکنان تیم سپیدرود با دریافت ۱۵ درصد دیگر از قراردادشان به ۷۰ درصد خواهد رسید.

بازیکنان سپیدرود در انتظار شارژ مالی / آغاز تمرینات سرخپوشان از فردا

بازیکنان سپیدرود رشت قرار داست مقداری از قراردادشان را دریافت کنند.

بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت روز گذشته در بازی هفته بیست و پنجم لیگ برتر با نتیجه سه بر یک تراکتورسازی تبریز را شکست دادند تا سه امتیاز مهم را برابر حریف مقتدر خود کسب کنند.

از سوی مصطفی سالاری، استاندار گیلان قرار است به زودی پاداش نقدی به بازیکنان و کادر فنی تیم سپیدرود رشت اهدا شود. همچنین کیومرث بیات، سرپرست موقت باشگاه سپیدرود هم تصمیم دارد پیش از آغاز اردیبهشت ماه درصدی از قرارداد بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کند.

بازیکنان سپیدرود طبق برنامه‌ای که نادر دست نشان تعیین کرده امروز به استراحت می‌پردازند و از فردا برای دیدار هفته بیست و ششم مقابل پارس جنوبی جم تمرینات را آغاز می‌کنند.