روز متفاوت دو تراکتوری فعلی و سابق! / خاطره تکراری فروزان از رشت؛ مقصر همیشگی!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودبازی سپیدرود و تراکتورسازی دو چهره ویژه داشت. نقش اول این بازی بی‌گمان محسن فروزان بود. دروازه‌بان تراکتورسازی پس از چند نمایش خوب و کلین‌شیت‌های پیاپی، در مصاحبه قبل از بازی خیال هواداران تیم را از بابت دروازه راحت کرده بود اما درست در دققه ۲ بازی با اشتباه فاحش او و پاسش به مهرداد بایرامی دروازه تراکتورسازی باز شد.

چند دقیقه بعد و در حالی که تراکتورسازی به گل مساوی دست پیدا کرده بود، فروزان روی ضربه دیدنی فردوسی فقط نظاره‌گر باز شدن دروازه‌اش بود و در نهایت روی گل سوم سپیدرود هم واکنش عجیب و نامشخص او باعث شد تا میزبان روی ریباند به گل سوم برسد.

مهرداد بایرامی مهاجم سابق تراکتورسازی هم در این بازی نمایش خوبی داشت. او قدر پاس خوب فروزان را دانست و در دقیقه ۲ توپ را از بین پاهای او وارد دروازه تراکتور کرد و روی گل سوم هم حضوری به موقع در محوطه جریمه داشت و بعد از اشتباه فروزان، دروازه او را در ریباند باز کرد.

درخشش ستاره ای جدید در آسمان شهر باران؛ بایرامی مرد اول دیدار با تراکتورسازی

مهرداد بایرامی با درخشش در دیدار حساس سپیدرود و تراکتورسازی مرد اول میدان لقب گرفت.

جنگ سپیدرودی ها و تراکتورسازان بر سر سه امتیاز و تلاش یکی برای بقا و یکی دیگر برای قهرمانی بیش از پیش این دیدار را حساس کرده بود. خوش بین ترین هوادار سپیدرودی هم فکر نمی کرد که سرخپوشان شمالی با کسب سه امتیاز از این دیدار خارج شوند.

مهرداد بایرامی با درخشش در ترکیب شمالی ها رویای لیکنز و یارانش برای کسب جام بر هم ریخت. بایرامی در این دیدار فوق العاده ظاهر شد او در این بازی دو بار دروازه فروزان را باز کرد و چهار شوت به سمت دروازه شلیک کرد که سه شوت او در چارچوب بود. همچنین موفق مدفق شد سه بار در طول بازی توپ بازیکنان تراکتورسازی را قطع کند.

خاطره تکراری فروزان از رشت؛ مقصر همیشگی!

بعد از دیدار تراکتورسازی و سپیدرورد که با نتیجه عجیب به پایان رسید محسن فروزان از تیمش کنار گذاشته شد. بررسی این بازی نشان می‌دهد که کل تیم تراکتورسازی در این بازی کمتر از حد خودشان ظاهر شدند و با اشتباهات بزرگ بدترین نتیجه را در حساس‌ترین برهه فصل بدست آوردند اما در نهایت همه چیز به نام فروزان ختم شد. بازیکنی که در کل خاطره خوبی از بازی مقابل تیم شهرش ندارد.

سفر به رشت و قرارگرفتن مقابل تیم سپیدرود همیشه برای او با جنجال همراه بوده است. بازی پارس جنوبی و سپیدرود رشت فصل گذشته در زمانی تقریبا مشابه برگزار شد.

پارس جنوبی در روزهای خوبش قرارداشت. تیم تارتار در ۹ هفته پایانی فصل فقط یک باخت را تجربه کرد و آن هم مقابل سپیدرود بود. شاگردان علی کریمی با تک گل عماد میرجوان موفق شدند شانس‌شان را برای بقا بیشتر کنند.

گلی که بعد از آن هم انتقادات زیادی به محسن فروزان وارد شد. او در آن صحنه به جای اینکه توپ را با دست بگیرد، قصد داشت با آن را دور کند اما توپ از بالای پایش وارد دروازه شد.

البته فقط بقای سپیدرورد برای فروزان مشکل‌آفرین نشده. آنها در سال صعودشان هم این دروازه‌بان را دچار دردسر کردند. دروازه بان تیم خونه به خونه بعد از باخت ۳ بر یک مقابل سپیدرود که اولین باخت آنها در آن فصل بود و در هفته پنجم رقم خورد از تیم کنار گذاشته شد.

اگرچه درگیری او در این بازی به عنوان یکی از دلایل فسخ قراردادش مطرح شد اما بعدها مشخص شد که منشوری شدنش هم در این فسخ نقش داشته است.