بررسی بازی های دو تیم مدعی سقوط: استقلال ضربه آخر را می زند؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودشاید دو هفته زودتر از پایان فصل تکلیف تیم‌های سقوط کننده به لیگ یک مشخص شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از وبسایت نود، هفته بیست و پنجم حسابی به کام رشتی ها بود. در هفته ای که نفت مسجدسلیمان با سه گل از پدیده شکست خورد، سپیدرود در نتیجه ای دور از انتظار با سه گل مقابل تراکتورسازی برنده شد.

نتایجی که سپیدرود را به یک امتیازی مسجدسلیمانی‌ها رساند. البته همچنان تفاضل گل شاگردان دست‌نشان ده گل کمتر از تیم نفت مسجدسلیمان است.

در فاصله پنج هفته مانده تا پایان لیگ، استقلال‌خوزستان شانس زیادی برای بقا ندارد و فاصله حداقل ۵ امتیازی سایر تیم‌ها با منطقه سقوط باعث شده بیشترین فشار روی سپیدرود و نفت مسجدسلیمان باشد. احتمالا یکی از این دو تیم سقوط می‌کند و دیگر جشن بقا در لیگ را می‌گیرد.

اتفاقی که مسجدسلیمانی‌ها را بیشتر از هواداران سپیدرود امیدوار به بقا می‌کند، تعداد میزبانی بیشتری است که تا پایان لیگ نسبت به رقیب‌شان تجربه می‌کنند. نفت مسجدسلیمان در سه تا از این پنج بازی میزبان است، در حالی که سپیدرود این تعداد مهمانی را پیش‌روی دارد.

بازی‌های شاگردان دست‌نشان هم نسبت به نفت مسجدسلیمان دشوارتر است. مسجدسلیمانی‌ها همه بازی‌های‌شان با تیم‌های مدعی قهرمانی را برگزار کردند و تا پایان لیگ با هیچ تیم مدعی بازی ندارد.

در حالی که آخرین بازی این فصل سپیدرود، در ورزشگاه آزادی و مقابل استقلال برگزار می‌شود. وهمچنین شانس بزرگ نفت مسجدسلیمان که تا حدود زیادی سرنوشت دومین تیم سقوط کننده را مشخص می‌کند، میزبانی در بازی رو در رو مقابل سپیدرود است.

این دو تیم در هفته ۲۸ در مسجدسلیمان به مصاف هم می‌روند. دیدار مرگ و زندگی برای بقا و سقوط.

بازی‌های سپیدرود و نفت مسجدسلیمان تا پایان فصل