سفر پرماجرای سپیدرود به جنوب ایران / سپیدرود به دنبال جذب شاه ماهی از جم!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدروداعضای تیم سپیدرود رشت قصد دارند فردا به جم سفر کرده تا با شرایط آب و هوایی این شهر تطبیق پیدا کنند.

سپیدرود با برتری برابر تراکتورسازی امیدهای خود برای بقا در لیگ برتر را زنده کرد. حالا آنها با سفر به بوشهر و شهر جم با پارس جنوبی بازی می‌کنند و باید از این مسابقه هم امتیاز گرفته و امیدوار به چهار باز بعدی در لیگ باشند.

صبح امروز باشگاه سپیدرود نسبت به عدم وجود هتل در شهر جم انتقادات فراوانی را مطرح کرد تا نسبت به کمبود امکانات معترض باشد. حالا خبر می رسد که با تصمیم کادر فنی اعضای این تیم قصد دارند فردا به بوشهر سفر کنند تا به شرایط آب و هوایی آنجا عادت کرده و مشکلی برای تقابل با شاگردان مهدی تارتار نداشته باشند.

سپیدرود در حال حاضر با هجده امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته و تنها یک امتیاز با تیم بالای جدولی خود یعنی نفت مسجدسلیمان فاصله دارد و در هر صورت نباید مقابل پارس نتیجه را واگذار کند.

گلایه باشگاه سپیدرود از پارس جم؛ هتل بدهید

باشگاه سپیدرود در شرایطی این هفته مقابل پارس جنوبی در جم به میدان خواهد رفت که موفق به اسکان در این شهر نخواهد شد. با گذشت دو فصل از حضور پارس جنوبی جم، هنوز این شهر هتلی برای اسکان دیگر تیم‌ها دارا نیست و این مساله به معضلی برای تیم‌ها تبدیل شده است.

نداشتن هتل در شهر جم طی دو فصل اخیر همواره به موضوعی برای انتقاد از این تیم تبدیل شده و تیم‌های استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و پیکان و … همواره در این خصوص اعتراضاتی پیش از جدال خود با پارس جم داشته‌اند. در جدیدترین اعتراض، باشگاه سپیدرود که این هفته به مصاف پارس جم خواهد رفت به این مساله واکنش نشان داده است.

در این شهر اصلا هتلی وجود نداشت، ما به فدراسیون فوتبال هم نامه زدیم و نوشتیم تیمی که برای میزبانی از تیم‌های دیگر حتی یک هتل در شهرش ندارد چطور می شود که در لیگ برتر حضور دارد. ما باید ۶۰ کیلومتر برویم و در جای دیگری مستقر باشیم. این مشکل وجود دارد و فاصله محل برگزاری مسابقه و هتل اسکان بازیکنان زیاد است.

امتیازی برای مرگ و زندگی: سپیدرود به دنبال جذب شاه ماهی از جم!

شاگردان نادر دست نشان با سفر به جم برای کسب امتیاز از پارس تلاش می‌کنند و کسب امتیاز از این دیدار به مانند مرگ و زندگی برای آن‌ها است.

نفت مسجدسلیمان حریف مستقیم سپیدرود در جنگ بقا برای لیگ برتر این هفته در خانه از استقلال خوزستان میزبانی می‌کند و بسیار امیدوار است با کسب برد در این مسابقه باز هم فاصله با منطقه سقوط را افزایش دهد. همین باعث شده تا جدال با پارس جم برای شاگردان نادر دست نشان تبدیل به نبرد مرگ و زندگی شود.

سرخ های گیلانی با توجه به برد احتمالی نفت برابر حریف آبی پوش قعر جدولی باید موفق به کسب امتیاز برابر حریف سرسخت خود شوند. در این صورت اگر یک امتیاز حاصل تلاش آن‌ها باشد باز هم شانس برای تعقیب و گریز وجود دارد.

ولی اگر بازنده میدان لقب بگیرند بار دیگر فاصله با این تیم به چهار امتیاز افزایش می‌یابد و بقا سخت تر از هر زمانی می‌شود. در صورت کسب پیروزی هم وضعیت بسیار طلایی برای تنها نماینده گیلانی پدید می‌آید و آن‌ها امیدوارتر از قبل می‌شوند.

تنها نکته مثبت برای سپیدرود این است که اولین برد آنها در لیگ هجدهم برابر این تیم در رشت رقم خورد. بازی پر حاشیه ای که زیر باران برگزار شد و در نهایت با تک گل محمد غلامی از روی نقطه پنالتی به سود شاگردان علی کریمی به اتمام رسید.

حالا این تیم جنوبی به دنبال انتقام از سپیدرود است. درست به مانند اینکه در خانه سخت می بازد و همین کار دست نشان و شاگردانش را سخت تر از قبل می‌کند.