بلبلی: سپیدرود با اختلاف امتیاز بالا در لیگ برتر می ماند / بایرامی: کارمان تازه شروع شده است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودبازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تراکتورسازی را به خوبی آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم ممکن است فروزان اشتباه کند.

به گزارش سایت سپیدرود، محمد بلبلی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در خصوص دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز که با برتری شاگردان دست‌نشان به پایان رسید، اظهار داشت:

بازی سختی بود و می دانستیم فرصت اشتباه نداریم و با برنامه ریزی و آنالیزی که کادر فنی از حریف کرده بود، موفق شدیم برنده از میدان خارج شویم.

وی ادامه داد: پیروزی برای ما دور از دسترس نبود چون روی حریف شناخت داشتیم. حتی روی توپ نگه داشتن‌های محسن فروزان کار کرده بودیم. می‌دانستیم زیر توپ نمی‌زند و بیشتر با مدافعانش پاسکاری می‌کند. همه این خصوصیات را آنالیز کرده بود.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد اشتباهات محسن فروزان در این بازی گفت: مگر می‌شود بازیکنی عمدا اشتباه کند. آن هم بازیکن تیمی که برای قهرمانی می‌جنگد. ما می‌دانستیم ممکن است چنین اشتباهی کند چرا که این تیم را آنالیز کرده بودیم.

در بازی قبلی هم فروزان یک سرتوپ زد و نزدیک بود مهاجم حریف مثل بازی با ما توپ را از او بگیرد. همه این فیلم‌ها را در هفته گذشته آنالیز کردیم و خداراشکر موفق هم بودیم.

بلبلی با اشاره به شانس بقا سپیدرود در لیگ برتر تصریح کرد: سپیدرود با اختلاف امتیاز بالا در لیگ برتر می‌ماند. ما همه تلاش خود را برای بقا می‌کنیم و کاری به نتایج دیگر تیم‌ها نداریم. از این رو در هر بازی که به میدان می‌رویم باید سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد عملکرد خود در بازی با تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من فقط کار‌های مربیان را انجام می‌دهم. فکر می‌کنم دست‌نشان هم از من راضی است. وظایفی که به من داده شده بود را در زمین اجرا کردم و خداراشکر بازی من به چشم آمد.

بایرامی: کارمان تازه شروع شده است / اتهام می‌زنند، چون سپیدرود را باور ندارند

مهرداد بایرامی بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: پیروزی برابر تیم فوتبال تراکتورسازی انتهای کار تیم سپیدرود نیست، بلکه کار ما تازه شروع شده است.

مهرداد بایرامی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در مورد اتفاقات دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز که با بازی با تیم فوتبال تراکتورسازی، اظهار داشت:

پیروزی ارزشمندی برابر تیم فوتبال تراکتورسازی بدست آوردیم، ولی این تازه شروع کار است و هنوز پنج بازی حساس و سرنوشت ساز دیگر در پیش داریم. امیدوارم در پایان فصل برای بقا جشن بگیریم.

وی با اشاره به بازی خوب تیم سپیدرود مقابل تراکتورسازی، ادامه داد: ما برای پیروزی در این بازی خانگی تمرینات زیادی را پشت سر گذاشتیم. نمی‌خواستیم سه امتیاز این بازی، از خانه خارج شود.

در نتیجه سعی کردیم خیلی خوب بازی کنیم. البته تراکتوری‌ها هم روز خوبی نداشتند، ولی عملکرد تیم ما بسیار خوب بود و شایسته پیروزی بودیم.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود درباره گلزنی‌اش مقابل تراکتورسازی هم تصریح کرد: تراکتورسازی تیم خوبی دارد و آنها شایسته کسب عنوان قهرمانی هستند ولی ما برای برنده شدن در این بازی تمرین کرده بودیم و گلی که من زدم حاصل همین تلاش‌ها بود. از طرفی خوشحالم به تیم سابقم گل زدم و برای آنها هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

بایرامی در مورد حواشی این بازی و اشتباهات محسن فروزان خاطرنشان کرد: شاید خیلی‌ها باور ندارند تیم سپیدرود می‌تواند تیمی مثل تراکتورسازی را شکست دهد.

از طرفی دروازه‌بانی که تیمش در کورس قهرمانی است و هفته‌ها کلین شیت داشته، با این چیز‌ها موقعیت خود را متزلزل نمی‌کند. از نظر من بی ارزش کردن پیروزی سپیدرود در این بازی و اتهام وارد کردن به بازیکنان منصفانه نیست چرا که هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند.