دست نشان: اردوی یک روزه ای را در تهران برگزار کردیم / فشاری روی تیم پارس وجود دارد

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرود پیروزی مقابل تراکتورسازی بازیکنان تیم سپیدرود را بیش از پیش برای بقا در لیگ امیدوار کرده.

نادر دست نشان برای رسیدن به هدفش باید از خوان اول بگذرد. او که بازی نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان را رصد می‌کند باید از مهدی تارتار و تیمش امتیاز بگیرد.
پارس جم که ابراهیم صالحی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد در صورت پیروزی در این بازی لطف بزرگی به پدر همسر سرمربی شان خواهد کرد. سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بعد از پیروزی مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بازیکنانمان با روحیه و انگیزه ی بالاتری تمرین می کنند.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد شرایط تیم بعد از برد مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و پیش از دیدار با پارس جنوبی جم اظهار کرد:

بعد از پیروزی خوبی که مقابل تیم تراکتورسازی تبریز به دست آوردیم بچه‌ها بهتر و با انگیزه‌تر تمرین می‌کنند و خوشبختانه شرایط خوبی را پشت سر می گذاریم. اردوی یک روزه ای را در تهران برگزار کردیم و آماده دیدار با پارس هستیم.

شرایط جدولی پارس باعث می شود فشاری روی بازیکنان این تیم نباشد

او در مورد دیدار برگشت لیگ برتر هجدهم مقابل پارس گفت: تیم فوتبال پارس جنوبی در این بازی میزبان است و از حمایت هوادارانش سود می‌برد. چون شهر جم در ارتفاع قرار دارد این موضوع از لحاظ آب و هوایی شرایط ما را سخت خواهد کرد.

پارسی‌ها از نظر رتبه شان در جدول لیگ شرایط خوبی دارند و فشاری روی بازیکنان این تیم وجود ندارد. این موضوع باعث می‌شود این تیم خیلی راحت فوتبال بازی کند. بازی سختی در پیش خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم دست پر به رشت بازگردیم.

بازیکنان ما همچنان با استرس سقوط بازی می کنند

دست نشان در مورد شرایط جدولی سپیدرود و اینکه این موضوع چه تاثیری روی بازیکنان می‌گذارد بیان کرد: تیم سپیدرود از زمانی که من سرمربی شدم در استرس سقوط قرار داشت و هنوز هم همینطور است.

از وجود نداشتن هتل مناسب در شهر جم تعجب می کنم

او در مورد فاصله‌ی زیادی که بین محل برگزاری این دیدار و محل اقامت تیم سپیدرود وجود دارد تصریح کرد: بین محلی که بازی برگزار می‌شود و هتلی که ما اقامت داریم بیش از ۷۰ کیلومتر فاصله است.

من تعجب می‌کنم مسئولان شهر جم با اینکه چنین تیم خوبی در لیگ برتر دارند چرا کاری برای ساخت یک هتل که در شان این تیم و شهر باشد انجام نمی‌دهند.

تمام تمرکزمان را روی بازی با پارس جنوبی گذاشته ایم

دست نشان در پاسخ به این سوال که دیدار‌های بعدی شان در لیگ برتر را چگونه می‌بیند گفت: فعلا تمام تمرکزمان را روی بازی با پارس جنوبی گذاشته ایم.

خبر دیگر از سپیدرود اینکه، چهار بازیکن این تیم در آستانه محرومیت قرار دارند. محمدرضا مهدوی، پویا نزهتی، میلاد شیخ سلیمانی و مهرداد بایرامی در صورت دریافت کارت در بازی با پارس جنوبی با محرومیت در بازی بعدی روبرو خواهند شد.

از این رو دست نشان از آنها خواسته تا در جریان بازی دقت بیشتری داشته باشند تا کارت نگیرند و در این شرایط حساس محروم نشوند.