دست نشان: از بردن تراکتورسازی انگیزه گرفتیم / بین هتل و محل بازی ۷۰ کیلیومتر فاصله است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسرمربی سپیدرود گفت: بعد از پیروزی مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بازیکنانمان با روحیه و انگیزه‌ی بالاتری تمرین می کنند

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، نادر دست نشان در مورد شرایط تیم بعد از برد مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و پیش از دیدار با پارس جنوبی جم اظهار کرد:

بعد از پیروزی خوبی که مقابل تیم تراکتورسازی تبریز به دست آوردیم بچه‌ها بهتر و با انگیزه‌تر تمرین می ‌کنند و خوشبختانه شرایط خوبی را پشت سر می‌‌گذاریم. اردوی یکروزه‌ای را در تهران برگزار کردیم و آماده دیدار با پارس هستیم.

او در مورد دیدار برگشت لیگ برتر هجدهم مقابل پارس گفت: پارس جنوبی در این بازی میزبان است و از حمایت هوادارانش سود می ‌برد. چون شهر جم در ارتفاع قرار دارد این موضوع از لحاظ آب و هوایی شرایط ما را سخت خواهد کرد.

پارسی‌ها از نظر رتبه شان در جدول لیگ شرایط خوبی دارند و فشاری روی بازیکنان این تیم وجود ندارد. این موضوع باعث می ‌شود این تیم خیلی راحت فوتبال بازی کند. بازی سختی در پیش خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم دست پر به رشت بازگردیم.

دست نشان در مورد شرایط جدولی سپیدرود و اینکه این موضوع چه تاثیری روی بازیکنان می‌گذارد بیان کرد: تیم سپیدرود از زمانی که من سرمربی شدم در استرس سقوط قرار داشت و هنوز هم همینطور است، فعلا تمام تمرکزمان را روی بازی با پارس جنوبی گذاشته‌ایم.

او در مورد فاصله‌ی زیادی که بین محل برگزاری این دیدار و محل اقامت تیم سپیدرود وجود دارد تصریح کرد: بین محلی که بازی برگزار می‌شود و هتلی که ما اقامت داریم بیش از ۷۰ کیلومتر فاصله است.

من تعجب می‌ کنم مسئولان شهر جم با اینکه چنین تیم خوبی در لیگ برتر دارند چرا کاری برای ساخت یک هتل که در شان این تیم و شهر باشد انجام نمی ‌دهند.