عزم دسته جمعی برای خشک نشدن سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودتیم نادر دست نشان حالا امید زیادی به بقا در لیگ برتر دارد و می خواهد حضور خود را تمدید کند.

بعد از آن برد بزرگ خانگی برابر تراکتورسازی پر مهره و مدعی در خانه، تیم دست نشان هزاران کیلومتر دورتر از خانه و در جم توانست دو مرتبه از شکست فرار کند تا در هفته تساوی نفت مسجد سلیمان باز هم این تیم شمالی فاصله را با رقیب خود حفظ کند.

سپیدرودی ها حالا برای کاهش فاصله با نفت مسجد سلیمان ۴ دیدار سخت پیش رو دارند که مهم ترین آن قطعا بازی رو در رو در خارج از خانه است. قبل از آن دیدار تیم دست نشان در خانه میزبان فولاد کم انگیزه قطبی است و امید زیادی به نتیجه گیری برابر این تیم دارد.

پس از این دیدار و در خارج از خانه سپیدرود به مصاف رقیب اصلی خود و فیروز کریمی در مسجد سلیمان می رود و سپس در خانه برابر نساجی دربی شمال را برگزار می کند؛ دیدار با تیمی که حال خوبی دارد و هر چند کم انگیزه اما پر توان است و به اصول بازی در چمن مصنوعی کاملا آگاه.

آخرین دیدار سپیدرود رشت برابر استقلال در تهران است و شمالی های قرمز پوش با اعتماد به نفس شکست تراکتور سازی پا به آن خواهند گذاشت.

تلاش و روحیه تیم دست نشان مشخص می کند که عزمی گروهی در رشت برای حفظ نماینده استان بر قرار است و دیگر کسی نمی خواهد نظاره گر مرگ سپیدرود باشد.

کمک یک میلیاردی در راه رشت

مالک باشگاه سپیدرود رشت اعلام کرد به زودی کمکی یک میلیاردی به حسابشان واریز خواهد شد.

باشگاه سپیدورد در مورد کمک یک میلیاردی که قرار است به این باشگاه شود اظهار کرد: جعفرزاده نماینده شهر رشت در مجلس شورای اسلامی پیگیر این موضوع است. او به من قول کمک یک میلیاردی را داده و این اتفاق قطعی خواهد بود، به زودی پول به ما خواهد رسید.

او در مورد اینکه این کمک دقیقا از کجا خواهد بود گفت: جعفرزاده در مورد این موضوع چیزی به من نگفته، اما قول قطعی بودنش را به من داده است.

در مورد پاداشی که استاندار گیلان به بازیکنان این تیم داده است بیان کرد: این پاداش برای پیروزی تیم مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بود که به حساب بازیکنان واریز شد.

تیم فوتبال سپیدرود رشت امروز در شرایطی در شهر جم میهمان پارس جنوبی خواهد بود که در صورت پیروزی می تواند خودش را از منطقه سقوط یک پله جدا کند و به ۴ بازی بعدی خود امیدوارتر باشد.