دست نشان: برای بقا تا آخرین نفس تلاش می کنیم / انگیزه بالای بازیکنان سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرودسرمربی تیم سپیدرود گفت: انگیزه بازیکنان ما با نتایج خوب اخیر افزایش پیدا کرده و تا نفس آخر برای بقا در لیگ برتر تلاش خواهیم کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری آنا، تیم سپیدرود رشت در ادامه نتیجه خوبی که هفته گذشته برابر تراکتورسازی کسب کرد، این هفته در خانه پارس جنوبی جم به تساوی رسید تا امیدهایش برای بقا در لیگ برتر زنده بماند.

نادر دست نشان در خصوص دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم به خبرنگار ورزشی آنا گفت: بازی دیروز مقابل نماینده شهر جم خیلی سخت بود. این تیم با تمام توان بسیج شده بود تا به هر شکلی شده برابر ما برنده شود. بازیکنان این تیم دو برابر بازی‌های قبلی‌شان تلاش کردند ولی به هدفی که داشتند، نرسیدند.

وی افزود: بازیکنان تیم ما با توجه به استرس سقوط به لیگ دسته اول سعی کردند حریف را به‌خوبی مهار کنند و در ۱۵ دقیقه اول عالی بودیم اما در ادامه بازیکنان تیم پارس جنوبی با استفاده از بازی مستقیم و ارسال‌های بلند، باعث شدند تا خط هافبک ما از کار بیفتد و دو بار هم از تیم ما جلو افتادند ولی در نهایت جبران کردیم و بازنده نشدیم.

سرمربی تیم سپیدرود خاطرنشان کرد: نسبت به بازی قبل هشت بازیکن خود را در این مسابقه همراه نداشتیم ولی سعی کردیم با مهره‌های جایگزین نتیجه خوبی بگیریم که خوشبختانه موفق بودیم.

تیم پارس جنوبی علاوه بر دو گلی که زد باز هم صاحب موقعیت بود ولی بازیکنان ما شرایط موقعیت‌هایی که داشتند بازتر و بهتر از حریف بود که استفاده نکردند ولی به همین یک امتیاز هم راضی هستیم و به هفته‌های آینده امیدوار خواهیم بود.

وی در خصوص دیدار با فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم گفت: طبیعتاً نیاز مبرمی به سه امتیاز دیدار با فولاد داریم. ما تا آخرین نفس تلاش خواهیم کرد که در لیگ برتر باقی بمانیم.

هواداران تیم ما این باور را دارند که بازیکنان تیم‌شان با تمام توان برای برنده شدن تلاش می‌کنند. روز گذشته هم دو دستگاه اتوبوس از رشت به شهر جم آمده بود و این موضوع گویای آن است که حامیان ما عاشقانه تیم‌شان را دوست دارند.

دست نشان افزود: ما برابر تیم خوب فولاد با تمام توان بازی می‌کنیم. بازیکنان در هفته‌های اخیر بازی‌های قابل قبولی را ارائه کرده‌اند و می‌توانند بهتر از این هم برابر حریفان ظاهر شوند چرا که انگیزه آنها بیشتر شده است.

کسب سه امتیاز مقابل فولاد بسیار دشوار است ولی اگر ما می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم باید کارهای سخت را عملی کنیم و یکی از آنها کسب حداکثر امتیازات دیدار با فولاد است.

وی درباره شکست چهار بر یک فولاد مقابل صنعت‌نفت آبادان گفت: به نظر من نتیجه ای که در این بازی به دست آمد، بسیار عجیب و دور از انتظار بود. من باید فیلم این مسابقه را نگاه کنم تا بدانم چرا فولاد چنین شکست تلخی را پذیرفته است.

نمی توانم اظهارنظر خاصی در خصوص مشکوک بودن شکست فولاد داشته باشم چرا که تیم صنعت‌نفت آبادان دوست داشتنی است و هواداران عاشقی دارد. مهمترین اولویت برای ما فاصله گرفتن از حواشی است و برای همین به دنبال یک پیروزی فنی مقابل فولاد خواهیم بود.

دست نشان در خصوص اینکه کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرده او می تواند ۴۰ میلیون تومان از صنعت نفت آبادان بابت طلب گذشته اش بگیرد، تصریح کرد:

من به این حکم اعتراض می کنم چرا که در زمان جدایی باشگاه صنعت نفت حاضر بود ۹۰ میلیون تومان به من بدهد. با توجه به اینکه حق من خیلی بیشتر از ۴۰ میلیون است، همه سعی ام را خواهم کرد تا به حق خود برسم.