شادی گل جذابی که پابرجا نماند / اعتصاب بازیکنان پارس جنوبی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودهافبک تیم پارس جنوبی جم شادی گل جذابی بعد از بازی کردن دروازه سپیدرود رشت انجام داد.

پارس جنوبی روز گذشته در حالی که تا دقایق پایانی دو بر یک از سپیدرود رشت پیش بود، در دقیقه ۸۹ گل تساوی را دریافت و به یک امتیاز بسنده کرد.

یکی از حواشی جالب این مسابقه شادی گل جذاب حسین پورامینی بود؛ هافبک تدافعی بومی پارس جنوبی که در این فصل یکی از بازیکنان خوب تیمش بوده، در بازی دیروز موفق شد گل دوم پارس را وارد دروازه سپیدرود کند.

او بعد از این گل به سمت هواداران تیفوسی پارس جنوبی رفت و با دستانش قلب ساخت و به آنها نشان داد. این شادی پورامینی اما تا پایان مسابقه پابرجا نماند و زردپوشان جنوبی نتوانستند نتیجه برد را حفظ کنند.

بازیکنان پارس جنوبی اعتصاب کردند

بازیکنان تیم فوتبال پارس جنوبی جم به دلیل مشکلات مالی این باشگاه، در تمرینات تیم حاضر نشدند. تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز گذشته (جمعه)، در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف سپیدرود رشت رفت و با تساوی ۲ – ۲ متوقف شد.

در حالی که قرار بود شاگردان تارتار از ساعت ۱۱ امروز در تمرین حاضر شوند و به ریکاوری بپردازند، به دلیل مشکلات مالی در تمرین امروز حضور نیافتند و اعتصاب کردند. زردومشکی‌پوشان در لیگ هجدهم پیش‌تر چند بار اعتصاب کرده بودند.

بازیکنان پارس جنوبی پیش از بازی با سپیدرود گفته بودند که مسئولیت هر اتفاقی پس از این مسابقه، بر عهده مسئولان باشگاه پارس خواهد بود.