سه گل در دو دیدار: بایرامی عصای دست سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود مهاجم اردبیلی سپیدرود در دو بازی اخیر سه گل برای تیمش به ثمر رسانده تا این گونه تاثیر گذاری زیادی همراه با پیراهن سرخ داشته باشد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، مهرداد بایرامی در ابتدای لیگ هجدهم با جدایی از اکسین البرز راهی سپیدرود شد تا کار خود را زیر نظر خداداد عزیزی انجام دهد.

در مدت کم حضور این مربی، مهاجم اردبیلی سپیدرود تنها یک پنالتی برای این تیم در برابر ماشین سازی به دست آورد تا تاثیر گذار باشد.

پس از آمدن علی کریمی، بایرامی افت زیادی پیدا کرد. به گونه ای که بیشتر بر روی نیمکت ذخیره ها قرار گرفت و فرصت چندانی برای حضور در ترکیب اصلی پیدا نکرد. در این میان چند مسابقه را به عنوان بازیکن تعویضی بازی کرد که عملکرد چندان مثبتی از خود به جا نگذاشت.

اما با آمدن نادر دست نشان همه چیز فرق کرد. او علاوه بر اینکه از پست وینگر به نوک خط حمله منتقل شد، عملکرد مثبتی نیز از خود نشان داد تا مورد توجه هواداران قرار بگیرد.

بایرامی در بازی حساس مقابل تراکتور در همان دقیقه اول از اشتباه محسن فروزان نهایت استفاده را برد و گل اول را وارد دروازه حریف پرآوازه کرد. در ادامه نیز باز هم با حضور به موقع در محوطه جریمه توانست گل دومش را وارد دروازه تیم سابقش کند و این گونه ستاره سردار جنگل لقب بگیرد.

بایرامی در ادامه روند مثبت خود روز گذشته هم هنگامی که سپیدرود با یک گل از حریف بوشهری خود عقب افتاده بود با ضربه سر دیدنی گل تساوی را وارد دروازه احمد گوهری کرد تا در دو مسابقه پیاپی سه گل به نام خود ثبت کرده باشد و تاثیر گذار ترین بازیکن سپیدرود در چند هفته اخیر باشد‌.

مهرداد بایرامی بهترین بازیکن هفته سپیدرود

هفته قبل کمتر تماشاگر سپیدرود انتظار پیروزی برابر تراکتورسازی را داشت، اما بازی خوبی که مهرداد بایرامی در خط حمله این تیم ارائه کرد و دو گلی که این مهاجم جوان برابر تیم سابق خود به ثمر رساند موجب شد تا آنها پس از ۱۳ هفته به برد برسند و در فاصله ۵ هفته تا پایان فصل امیدهای بقا در لیگ برتر را زنده نگه دارند.

بایرامی که در این فصل برابر پرسپولیس و تراکتورسازی گلزنی کرده بود، این هفته هم خوش درخشید و با وجود اینکه سپیدرود دیدار خارج از خانه دشواری مقابل پارس جنوبی داشت و باخت در این دیدار آنها را به سقوط نزدیک تر می‌کرد، توانست با ضربات سر خود پنج بار دروازه جمی‌ها را تهدید کند که اصرار او روی انجام این کار در نهایت با گل زیبایی که روی ارسال مهدوی و با ضربه پشت سر زد، به نتیجه نشست.

حالا این مهاجم، اول رشتی ها در خط حمله است تا بتوانند در دیدارهای باقی مانده تا انتهای فصل به برد و امتیازهای بیشتر برسند و مثل سال گذشته در لیگ برتر بمانند.