کورس بقای سپیدرود رشت و نفت مسجدسلیمان / شکایت نادر از نفت

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرودتیم‌های سپیدرود رشت و نفت مسجدسلیمان رقابت پایاپایی برای بقا در لیگ برتر با یکدیگر دارند.

با اتمام هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم استقلال خوزستان دو امتیاز دیگر از دست داد تا آماده سقوط به رقابت‌های لیگ دسته اول شود. این تیم با ۱۱ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

تیم نفت مسجد سلیمان که برابر استقلال خوزستان به تساوی بدون گل رسیده بود به امتیاز ۲۰ رسید تا در رتبه چهاردهم باقی بماند، چرا که سپیدرود رشت در خانه پارس جنوبی جم به تساوی دو بر دو رسید و ۱۹ امتیازی شد تا تیم پانزدهم جدول باقی بماند.

با توجه به اینکه تنها چهار هفته تا پایان رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده است استقلال خوزستان را باید حذف شده دانست و دومین تیم سقوط کننده از میان تیم‌های صنعت‌ نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان انتخاب می‌شوند.

صدور رأی شکایت دست نشان از نفت آبادان

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال رأی پرونده شکایت نادر دست نشان از باشگاه صنعت نفت آبادان را صادر کرد.

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرد که در پی شکایت نادر دست نشان سرمربی اسبق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، این کمیته پس از بررسی محتویات پرونده رأی خود را به شرح زیر صادر نمود:

پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال بابت قرارداد و ۸ میلیون ریال بابت هزینه رسیدگی در حق نادر دست نشان (غیرقطعی). همچنین کمیته وضعیت دعوای خواهان را نسبت به مابقی خواسته به مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مردود اعلام کرد.

بنابراین باشگاه نفت آبادان به پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون تومان بابت مابقی مبلغ قرارداد نادر دست نشان و هشتصد هزار تومان هزینه دادرسی این مربی محکوم شده، اما مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان که دست نشان بابت غرامت اخراج از تیم صنعت نفت خواستار شده، مورد تأیید قرار نگرفته است.