گلایه سرمربی سپیدرود از بدقولی کریمی: نظرمحمدی چک علی کریمی را برگشت زد!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی نظرمحمدی سرمربی سابق سپیدرود که این تیم را به لیگ برتر آورده بود این روزها با بدقولی و پاس نشدن چک‌های علی کریمی مالک سپیدرود مواجه شده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، این بدقولی کریمی بعد از پاس نشدن چک ۲۰ اسفند سال گذشته به بار دوم تبدیل شده و همین امر باعث ناراحتی این سرمربی بومی و سابق رشتی‌ها شده است.

طبق شنیده‌ها و صحبت‌های نظرمحمدی به زودی او برای تنظیم شکایت از باشگاه سپیدرود به مراجع ذیصلاح مراجعه خواهد کرد. گفتنی است طلب نظرمحمدی از سرخپوشان رشتی ۶۶۰ میلیون بوده اما او به دلیل مشکلات این تیم راضی به بخشیدن چیزی حدود ۶۰ درصد از مبلغ قراردادش بوده است.

اما آنها با این وجود مبلغ توافقی را هم نتوانستند پرداخت کنند. همین موضوع موجبات دلخوری نظرمحمدی را فراهم کرده و او قصد رفتن به دادگستری و برگشت زدن چک‌های نامعتبر را دارد.

سرمربی سابق در پی شکایت: نظرمحمدی چک علی کریمی را برگشت زد!

علی نظرمحمدی سرمربی سابق سپیدرود رشت چکی که از علی کریمی مالک باشگاه سپیدرود دریافت کرده بود را به‌ دلیل نداشتن موجودی کافی در روز سر رسید، برگشت زد.

علی نظرمحمدی که بابت قرارداد سه فصل حضورش در سپیدرود نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان طلبکار بود با بخشیدن بیش از نیمی از مبلغ قرارداد خود، ۳۰۰ میلیون تومان در ۶ فقره چک مدت‌دار از علی کریمی دریافت کرد که چک تاریخ ۲۰ اسفندماه کریمی با کسر موجودی توسط نظرمحمدی برگشت زده شد. این چک‌ها که به نام یکی از اقوام کریمی صادر شده و از آنجا که در روز سر رسید برگشت خورده قابلیت پیگیری شکایت کیفری را دارد.

علی کریمی از ابتدای اسفند ماه و پس از شکست برابر پدیده مشهد از سمت مربیگری و مالکیت سپیدرود استعفا داد تا تیم به مالک موقت سپرده شود. با این حال در قراردادی که بین کریمی و بیات انعقاد شده هیچ اشاره‌ای به نحوه پرداخت دیون مالک قبلی نشده و باید دید برای حل این مشکل چه راه حلی به دست می‌آید.

باشگاه سپیدرود در ازای تسویه بخشی از بدهی این باشگاه به مبلغ ۴ میلیارد تومان به کریمی واگذار شده بود و ستاره سابق فوتبال ایران با استفاده از مدیریت خود این میزان را کاهش داد و تسویه کرد. این باشگاه گیلانی در چند فصل اخیر رکورد غیرقابل دستیابی نزدیک به ۲۰ نوبت انتقال مالکیت را در ۴ سال اخیر به دست آورده که همین مشکلات زیادی را به وجود آورده است.

شکایت سرمربی سابق سپیدرود از علی کریمی

علی نظرمحمدی بابت طلبش از سپیدرود از علی کریمی شکایت کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، علی نظرمحمدی که بابت قرارداد سه فصل حضورش در سپیدرود نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان طلبکار بود با بخشیدن بیش از نیمی از مبلغ قرارداد خود، ۳۰۰ میلیون تومان در ۶ فقره چک مدت‌دار از علی کریمی دریافت کرد که چک تاریخ ۲۰ اسفندماه کریمی با کسر موجودی توسط نظرمحمدی برگشت زده شد.

این چک‌ها که به نام یکی از اقوام کریمی صادر شده و از آنجا که در روز سر رسید برگشت خورده قابلیت پیگیری شکایت کیفری را دارد.

علی کریمی از ابتدای اسفند ماه و پس از شکست برابر پدیده مشهد از سمت مربیگری و مالکیت سپیدرود استعفا داد تا تیم به مالک موقت سپرده شود. با این حال در قراردادی که بین کریمی و بیات انعقاد شده هیچ اشاره‌ای به نحوه پرداخت دیون مالک قبلی نشده و باید دید برای حل این مشکل چه راه حلی به دست می‌آید.

باشگاه سپیدرود در ازای تسویه بخشی از بدهی این باشگاه به مبلغ ۴ میلیارد تومان به کریمی واگذار شده بود و ستاره سابق فوتبال ایران با استفاده از مدیریت خود این میزان را کاهش داد و تسویه کرد.

این باشگاه گیلانی در چند فصل اخیر رکورد غیرقابل دستیابی نزدیک به ۲۰ نوبت انتقال مالکیت را در ۴ سال اخیر به دست آورده که همین مشکلات زیادی را به وجود آورده است.