قربانزاده: هدف سپیدرود بقا در لیگ برتر است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – وینگر تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه هدف سپیدرود بقا در لیگ برتر است، گفت: مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم، بازی درگیرانه‌ای انجام داده و با بدشانسی از کسب پیروزی بازماندیم.

به گزارش سایت سپیدرود، میلاد قربانزاده در گفت و گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به کسب نتیجه تساوی مقابل پارس جنوبی جم، اظهار کرد: پارس جم بازی جانانه‌ای مقابل تیممان به نمایش گذاشت و از انگیزه بالایی برخوردار بود، ما نیز به سان دیدارهای اخیرمان باانگیزه بالا و برای برد وارد زمین شدیم.

وی با بیان اینکه سپیدرود دوبار مقابل پارس کامبک کرد، افزود: حریف از روی کارهای تاکتیکی مقابل سپیدرود به گل دست نیافت و برای دستیابی به گل، روی به بازی مستقیم آورده و از این طریق روی دروازه‌مان فشار آورد، در این دیدار دو بار از حریف عقب افتادیم و هر دو بار، بازی را به‌تساوی کشاندیم.

وینگر تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به آمادگی بالای جسمانی بازیکنان این تیم، تصریح کرد: تیممان همواره برای کسب نتایج مطلوب در لیگ هجدهم جنگیده است ولی در بازی های اخیر ازنظر بدنی در شرایط بهتری قرارگرفته و تا دقیقه ۹۰ مقابل رقبای مان با اعتماد به نفس بالا می جنگیم.

در بازی مقابل پارس جم توانایی پیروزی مقابل این تیم را داشتیم و با بدشانسی، سه امتیاز مسابقه را از دست دادیم.

قربان‌زاده با اشاره به اینکه بازیکنان برای بقای سپیدرود هم‌قسم شده‌اند، اظهار کرد: بازیکنان با حداکثر توان خود به میدان می‌روند و هدفی جز بقای سپیدرود در لیگ برتر ندارند.

هوادارانمان در طول فصل به‌خوبی از سپیدرود حمایت کرده‌اند و در چهار دیدار باقی‌مانده با حمایت آن‌ها به نتایج مطلوب دست‌یافته و برای دومین فصل متوالی، جشن بقا در لیگ برتر را برپا می‌کنیم.

وی با بیان اینکه هواداران پارس جم برخورد خوبی با سپیدرود داشتند، افزود: هواداران جمی در چند مرحله تیم سپیدرود را تشویق کردند و استقبال خوبی از هوادارانمان در ورزشگاه به عمل آوردند، هواداران سپیدرود رشت نیز با حضور در ورزشگاه جم، یک صدا بازیکنان را تشویق کرده و هرگز در جم احساس غربت و تنهایی نکردیم.