زیباترین گل هفته در رشت توسط بلبلی / شیخ سلیمانی:‌ در لیگ می مانیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمهاجم جوان سپیدرود در دقیقه ۷۵ گل زیبایی را وارد دروازه فولاد کرد که در پایان بازی بی ارزش شد. سپیدرود باز هم در خانه یک شکست دیگر را متحمل شد تا بیش از پیش به منطقه خطر نزدیک شده و سقوط را کنار گوش خود احساس کند.

اما مهاجم جوان این تیم بار دیگر درخشش ویژه‌ای از خود نشان داد. بلبلی که در بازی با تراکتورسازی از  تکنیک نابش استفاده کرد و در آخر مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

در این بازی و در دقیقه ۵۴ با انجام یک حرکت زیبای دیگر در محوطه جریمه پنالتی حساسی برای تیمش به دست آورد که در ادامه توسط مهرداد بایرامی خراب و فرصت ویژه از سپیدرود گرفته شد.

اما این مهاجم جوان از تلاش دست برنداشت و در دقیقه ۷۵ مسابقه یکی از زیباترین گل‌های هفته را به نام خود ثبت کرد. او با حرکت در پشت محوطه جریمه از فاصله ۳۰ متری اقدام به شوت زنی کرد که ضربه استثنایی و کات دار او به گوشه دروازه ناصر سالاری رفت و فاصله به حداقل کاهش یافت.

گلی که در پایان مسابقه سودی برای سپیدرود نداشت و آنها با شکست در این دیدار حساس یک گام به سقوط نزدیک شدند و حالا باید در انتظار بازی دو تیم نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان باشند.

شیخ سلیمانی:‌ نتوانستیم به خواسته‌هایمان برسیم / در لیگ می مانیم

بازیکن تیم فوتبال سپید رود گفت: بازی مقابل فولاد، بازی خوبی نبود و نتوانستیم به خواسته های مان برسیم. میلاد شیخ سلیمانی پس از شکست مقابل فولاد گفت: بازی خوبی نبود ما نتوانستیم به خواسته‌هایمان برسیم و به خاطر همین نتیجه را در زمین خودمان واگذار کردیم.

شیخ سلیمانی در خصوص جابه‌جایی در ترکیب تیم گفت: من در نیمه اول دفاع چپ بودم اما براساس تصمیم سرمربی به دفاع وسط آمدم و لوکا به دفاع چپ رفت به هر حال خواسته سرمربی این بود.

وی در خصوص اینکه چرا لوکا خیلی زود تعویض شد، گفت: فکر می‌کنم سرمربی از عملکرد او راضی نبود و وی را در نیمه دوم تعویض کرد، در نیمه دوم تغییر تاکتیک داده و یک مدافع را کم کردیم و یک مهاجم به تیم اضافه شد.

شیخ سلیمانی در مورد ماندن سپیدرود در لیگ برتر گفت: ان‌شاءالله در لیگ برتر می‌مانیم تمام تلاش‌مان این است که به این هدف برسیم.